Home

Simona Halep va întâlni în sferturi cea mai bună jucătoare rămasă în  competiția de la Madrid
Simona Halep va întâlni în sferturi cea mai bună jucătoare rămasă în competiția de la Madrid

Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid.  Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu
Video | Irina Begu - Belinda Bencic 4-6, 1-6, în primul tur la Madrid. Simona Halep, singura româncă rămasă în turneu

Când se joacă meciul Simona Halep - Elise Mertens, din optimile turneului  de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep - Elise Mertens, din optimile turneului de la Madrid

Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista  capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport
Simona Halep, misiune dificilă la turneul de la Madrid. Cum arată lista capilor de serie la competiția transmisă de Digi Sport

Reacția presei spaniole după ce Simona Halep a învins-o categoric pe Paula  Badosa la Madrid
Reacția presei spaniole după ce Simona Halep a învins-o categoric pe Paula Badosa la Madrid

Simona Halep a spus ce a câștigat din colaborarea cu Mouratoglou. ”E  dificil să mă încred, sunt introvertită”
Simona Halep a spus ce a câștigat din colaborarea cu Mouratoglou. ”E dificil să mă încred, sunt introvertită”

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din  sferturile WTA Madrid
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea cu Ons Jabeur din sferturile WTA Madrid

Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep – Cori Gauff, în optimile de finală ale turneului de la Madrid

Simona Halep a explicat momentul în care a ”intrat în panică” în meciul cu  Ons Jabeur și de ce a pierdut la Madrid
Simona Halep a explicat momentul în care a ”intrat în panică” în meciul cu Ons Jabeur și de ce a pierdut la Madrid

Video | Simona Halep Madrid | Românca a reuşit punctul meciului cu Johanna  Konta, în primul set al duelului de la Madrid
Video | Simona Halep Madrid | Românca a reuşit punctul meciului cu Johanna Konta, în primul set al duelului de la Madrid

Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în  ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent
Video&Foto | Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4. Românca se califică în ”sferturi” la Madrid după un nou meci excelent

Simona Halep, prima reacție după victoria categorică din meciul cu Paula  Badosa de la Madrid
Simona Halep, prima reacție după victoria categorică din meciul cu Paula Badosa de la Madrid

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Simona Halep, a doua favorită a specialiștilor în turneul de la Madrid

Nu am un obiectiv cert!” Reacția Simonei Halep după ce a avansat în turul  doi la Madrid
Nu am un obiectiv cert!” Reacția Simonei Halep după ce a avansat în turul doi la Madrid

Când se joacă meciul Simona Halep - Paula Badosa, din turul doi al  turneului de la Madrid
Când se joacă meciul Simona Halep - Paula Badosa, din turul doi al turneului de la Madrid

Cine este următoarea adversă a Simonei Halep, în turul secund la Bad  Homburg. Va fi primul meci direct dintre cele două
Cine este următoarea adversă a Simonei Halep, în turul secund la Bad Homburg. Va fi primul meci direct dintre cele două

Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul  Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid
Poziția pe care a urcat Simona Halep în clasamentul pentru Turneul Campioanelor, după parcursul de la WTA Madrid