Vinovat remorcare Monica universitatea alexandria fotbal feminin stare brută O noapte trib

INTERVIU | Cristina Tudorache (CS Universitatea Alexandria): „Când joc  fotbal sunt alt om, uit de probleme! Sunt fericită!” | Federația Română de  Fotbal
INTERVIU | Cristina Tudorache (CS Universitatea Alexandria): „Când joc fotbal sunt alt om, uit de probleme! Sunt fericită!” | Federația Română de Fotbal

Fotbalistele de Universitatea Craiova au făcut scor cu Alexandria - GdS

Universitatea Alexandria a promovat în Superliga de fotbal feminin – Ziarul  Liber in Teleorman
Universitatea Alexandria a promovat în Superliga de fotbal feminin – Ziarul Liber in Teleorman

ACS Banat Girls a pierdut duelul cu Universitatea Alexandria. Lotul  reşiţean va suferi modificări în pauza de iarnă – Resita.ro
ACS Banat Girls a pierdut duelul cu Universitatea Alexandria. Lotul reşiţean va suferi modificări în pauza de iarnă – Resita.ro

Fetele de la Alexandria primesc vizita campioanei „U” Olimpia Cluj. Meciul  de la Galați e în direct pe FRF TV și Liga Feminina! | Federația Română de  Fotbal
Fetele de la Alexandria primesc vizita campioanei „U” Olimpia Cluj. Meciul de la Galați e în direct pe FRF TV și Liga Feminina! | Federația Română de Fotbal

Fotbal feminin: Real Craiova, eliminată în optimile de finală ale Cupei  României de o echipa de liga a doua - Sportul Doljean
Fotbal feminin: Real Craiova, eliminată în optimile de finală ale Cupei României de o echipa de liga a doua - Sportul Doljean

CSM Alexandria - Fotbal Feminin | Alexandria

FOTBAL FEMININ / ANTRENORUL UNIVERSITĂŢII ALEXANDRIA NU POATE EXPLICA  COMPORTAREA INEGALĂ A ECHIPEI - Informatia de Teleorman
FOTBAL FEMININ / ANTRENORUL UNIVERSITĂŢII ALEXANDRIA NU POATE EXPLICA COMPORTAREA INEGALĂ A ECHIPEI - Informatia de Teleorman

Otilia Durlă, golgheterul Universității Alexandria: “Pentru mine, fotbalul  nu este doar un sport” | Federația Română de Fotbal
Otilia Durlă, golgheterul Universității Alexandria: “Pentru mine, fotbalul nu este doar un sport” | Federația Română de Fotbal

Universitatea Alexandria s-a calificat în „sferturile” Cupei României |  Federația Română de Fotbal
Universitatea Alexandria s-a calificat în „sferturile” Cupei României | Federația Română de Fotbal

[AUDIO] Liga I de fotbal feminin se pregăteşte de vacanţă. ACS Banat Girls  joacă ultimul meci pe terenul Universităţii Alexandria | Radio România  Reșița
[AUDIO] Liga I de fotbal feminin se pregăteşte de vacanţă. ACS Banat Girls joacă ultimul meci pe terenul Universităţii Alexandria | Radio România Reșița

Universitatea Alexandria a promovat în Superliga de fotbal feminin |  Federația Română de Fotbal
Universitatea Alexandria a promovat în Superliga de fotbal feminin | Federația Română de Fotbal

Fotbal feminin: Universitatea Alexandria, victorie categorică în prima  etapă – Ziarul Liber in Teleorman
Fotbal feminin: Universitatea Alexandria, victorie categorică în prima etapă – Ziarul Liber in Teleorman

AUDIO] ACS Banat Girls, învinsă în ultimul meci al toamnei. Reşiţencele au  cedat pe terenul formaţiei Universitatea Alexandria | Radio România Reșița
AUDIO] ACS Banat Girls, învinsă în ultimul meci al toamnei. Reşiţencele au cedat pe terenul formaţiei Universitatea Alexandria | Radio România Reșița

CSM Alexandria - Fotbal Feminin - Fetele de la Universitatea Alexandria au  remizat în deplasare, la Prundu Bârgăului, scorul final fiind 0-0, după un  meci echilibrat în care echipele și-au împărțit ocaziile
CSM Alexandria - Fotbal Feminin - Fetele de la Universitatea Alexandria au remizat în deplasare, la Prundu Bârgăului, scorul final fiind 0-0, după un meci echilibrat în care echipele și-au împărțit ocaziile

Echipa de fotbal feminin de la Alexandria s-a calificat în șaisprezecimile  Cupei României | Realitatea de Teleorman
Echipa de fotbal feminin de la Alexandria s-a calificat în șaisprezecimile Cupei României | Realitatea de Teleorman

Universitatea Alexandria termină turul Ligii I de fotbal feminin pe locul  II – Ziarul Liber in Teleorman
Universitatea Alexandria termină turul Ligii I de fotbal feminin pe locul II – Ziarul Liber in Teleorman

CSM Alexandria - Fotbal Feminin - La sfârșitul turneului, echipa de  junioare U 15 a clubului nostru s-a clasat pe locul al III-lea. In  semifinală sportivele noastre au fost învinse cu scorul
CSM Alexandria - Fotbal Feminin - La sfârșitul turneului, echipa de junioare U 15 a clubului nostru s-a clasat pe locul al III-lea. In semifinală sportivele noastre au fost învinse cu scorul

Încă o victorie obținută în deplasare de CS Universitatea Alexandria! -  Mesagerul de Teleorman
Încă o victorie obținută în deplasare de CS Universitatea Alexandria! - Mesagerul de Teleorman

FOTBAL FEMININ: Universitatea Alexandria pleacă în turneu – Ziarul Liber in  Teleorman
FOTBAL FEMININ: Universitatea Alexandria pleacă în turneu – Ziarul Liber in Teleorman

Universitatea Alexandria, calificată în sferturile de finală ale Cupei  României la fotbal feminin – Ziarul Liber in Teleorman
Universitatea Alexandria, calificată în sferturile de finală ale Cupei României la fotbal feminin – Ziarul Liber in Teleorman