Home

nechibzuit Politică copilărie turneul de tenis de laparis 2o17 fă un experiment explozivi A trecut

Ce șanse are Simona Halep de a reveni în fruntea clasamentului WTA! Chris  Evert a analizat situația din topul mondial - Eurosport
Ce șanse are Simona Halep de a reveni în fruntea clasamentului WTA! Chris Evert a analizat situația din topul mondial - Eurosport

Trei coroane și două șanse » Cum a fost 2020 pentru Simona Halep

Nadal, dezvăluire incredibilă după triumful de la French Open: Ce a păţit  spaniolul, la Paris | adevarul.ro
Nadal, dezvăluire incredibilă după triumful de la French Open: Ce a păţit spaniolul, la Paris | adevarul.ro

Biletul Zilei Din Tenis, 03 Noiembrie. Meciuri ATP De La Paris | Libertatea

Irina Begu își ia adio cu lucruri pozitive de la Paris. Și-a egalat cea mai  bună performanță și a revenit în Top 50 - Eurosport
Irina Begu își ia adio cu lucruri pozitive de la Paris. Și-a egalat cea mai bună performanță și a revenit în Top 50 - Eurosport

Simona Halep poate câștiga 2,2 milioane de euro la Roland Garros: sumele  colosale puse în joc în turneul de la Paris | Sport.ro
Simona Halep poate câștiga 2,2 milioane de euro la Roland Garros: sumele colosale puse în joc în turneul de la Paris | Sport.ro

TURNEE DE TENIS

Un nou star! La 19 ani, elevul lui Mouratoglou, Holger Rune l-a învins pe  Novak Djokovic, în finala Mastersului 1000 de la Paris | Sport.ro
Un nou star! La 19 ani, elevul lui Mouratoglou, Holger Rune l-a învins pe Novak Djokovic, în finala Mastersului 1000 de la Paris | Sport.ro

Româncele și-au aflat adversarele din primul tur de la Roland Garros. Pe  cine vor înfrunta Simona Halep și celelalte „tricolore” de pe tabloul  principal de la Paris - B1TV.ro
Româncele și-au aflat adversarele din primul tur de la Roland Garros. Pe cine vor înfrunta Simona Halep și celelalte „tricolore” de pe tabloul principal de la Paris - B1TV.ro

Finala Masters 1000 Paris. Karen Khachanov, câștigător-surpriză la simplu;  Tecău și Rojer au pierdut la dublu | Digi24
Finala Masters 1000 Paris. Karen Khachanov, câștigător-surpriză la simplu; Tecău și Rojer au pierdut la dublu | Digi24

Rafael Nadal a câștigat Roland Garros! Spaniolul, învingător pentru a 14-a  oară pe zgura de la Paris, rescrie istoria tenisului - Sportbull
Rafael Nadal a câștigat Roland Garros! Spaniolul, învingător pentru a 14-a oară pe zgura de la Paris, rescrie istoria tenisului - Sportbull

Begu, Ruse şi Niculescu, victorioase în proba de dublu

Tenis: Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA 125 de la  Paris
Tenis: Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA 125 de la Paris

Halep, out la Paris » Concluzia lui Cristian Geambașu: „Ce-o fi între ea și  Mouratoglou... nu se potrivește!”
Halep, out la Paris » Concluzia lui Cristian Geambașu: „Ce-o fi între ea și Mouratoglou... nu se potrivește!”

Tenis: Danezul Holger Rune a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Paris  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Danezul Holger Rune a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Paris | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep va participa la un turneu pe iarbă înainte de Wimbledon -  HotNews.ro
Simona Halep va participa la un turneu pe iarbă înainte de Wimbledon - HotNews.ro

Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA de la Paris. Câte  locuri va urca de săptămâna viitoare
Ana Bogdan a ratat calificarea în finala turneului WTA de la Paris. Câte locuri va urca de săptămâna viitoare

Simona vrea să facă turneul carierei la Paris: "Simt că sunt capabilă să  câştig multe meciuri"
Simona vrea să facă turneul carierei la Paris: "Simt că sunt capabilă să câştig multe meciuri"

Horia Tecău riscă să rateze calificarea la Turneul Campionilor, după eșecul  neașteptat de la Paris
Horia Tecău riscă să rateze calificarea la Turneul Campionilor, după eșecul neașteptat de la Paris

EXCLUSIV Chris Evert, câștigătoare a șapte trofee la Paris, despre Simona  Halep: „Este cea mai bună jucătoare de zgură din tot tenisul feminin"
EXCLUSIV Chris Evert, câștigătoare a șapte trofee la Paris, despre Simona Halep: „Este cea mai bună jucătoare de zgură din tot tenisul feminin"

Turneul de la Roland Garros 2017 va fi transmis de... | News.ro

Holger Rune și Lorenzo Musetti, la Next Gen ATP Finals 2022! Care este  componența grupelor - Eurosport
Holger Rune și Lorenzo Musetti, la Next Gen ATP Finals 2022! Care este componența grupelor - Eurosport

Roland Garros 2020: Alexandra Eala face senzație pe zgura de la Paris, la  doar 15 ani - Eurosport
Roland Garros 2020: Alexandra Eala face senzație pe zgura de la Paris, la doar 15 ani - Eurosport

Simona Halep a învins-o pe Johanna Konta. Calificare în finala de la Hua  Hin pentru liderul mondial | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Johanna Konta. Calificare în finala de la Hua Hin pentru liderul mondial | Digi24

Zeița de la Paris! Simona Halep a câștigat primul titlu de Grand Slam din  carieră, după o finală fabuloasă cu Sloane Stephens la Roland Garros
Zeița de la Paris! Simona Halep a câștigat primul titlu de Grand Slam din carieră, după o finală fabuloasă cu Sloane Stephens la Roland Garros

Tenis: Ana Bogdan, calificată în semifinalele turneului WTA 125 de la Paris  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan, calificată în semifinalele turneului WTA 125 de la Paris | AGERPRES • Actualizează lumea.