Home

grevă Centrul orasului însăila turneu tenis iasi 2017 şa salvare ulei

Tenis: Panna Udvardy, adversara Anei Bogdan în finala turneului BCR Iaşi  Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Panna Udvardy, adversara Anei Bogdan în finala turneului BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ana Bogdan a câștigat challengerul de la Iași - Eurosport

Ana Bogdan, calificată în sferturi la Portoroz: campioana turneului de la  Iași își continuă forma de grație | Sport.ro
Ana Bogdan, calificată în sferturi la Portoroz: campioana turneului de la Iași își continuă forma de grație | Sport.ro

Ana Bogdan a câştigat turneul de la Iaşi! Victorie în trei seturi cu Panna  Udvardy, pentru cel mai important trofeu din carieră - Antena Sport
Ana Bogdan a câştigat turneul de la Iaşi! Victorie în trei seturi cu Panna Udvardy, pentru cel mai important trofeu din carieră - Antena Sport

Victoria carierei pentru Ana Bogdan. Românca a câștigat turneul WTA de la  Iași
Victoria carierei pentru Ana Bogdan. Românca a câștigat turneul WTA de la Iași

Iași Open - Wikipedia

SPORT FAN CLUB: Elena Aghion duce tradiţia familiei mai departe pe  terenurile de tenis ieşene!
SPORT FAN CLUB: Elena Aghion duce tradiţia familiei mai departe pe terenurile de tenis ieşene!

Video | Terenul pe care Ana Bogdan juca împotriva Anastasiei Zakharova la  Iași Open, golit în doar câteva secunde din cauza ploii
Video | Terenul pe care Ana Bogdan juca împotriva Anastasiei Zakharova la Iași Open, golit în doar câteva secunde din cauza ploii

Tenis de camp Iasi Cupa TC Micul AS Bestar - InSport - Inspira Sport

Tenis: Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Jucători de top din tenisul mondial revin la Iași, în iulie 2023, la turneele  Iași Open - Revista 100% Sport - Din pasiune pentru sport
Jucători de top din tenisul mondial revin la Iași, în iulie 2023, la turneele Iași Open - Revista 100% Sport - Din pasiune pentru sport

Tenismeni din prima sută mondială la „Concord Iași Open” 2022! Situație  complicată pentru cei mai buni jucători români! – Dragoș Gașpar
Tenismeni din prima sută mondială la „Concord Iași Open” 2022! Situație complicată pentru cei mai buni jucători români! – Dragoș Gașpar

Un tenisman croat, participant la Open-ul de la Iaşi, a câştigat turneul de  la Cincinnati!
Un tenisman croat, participant la Open-ul de la Iaşi, a câştigat turneul de la Cincinnati!

Așa se cresc micii tenismeni! Cupa de Primăvară "Ruxandra Dragomir" și-a  desemnat campionii
Așa se cresc micii tenismeni! Cupa de Primăvară "Ruxandra Dragomir" și-a desemnat campionii

Ana Bogdan s-a calificat în semifinale la BCR Iași Open | INFO Iasi

Cine primește primul wild-card la ediția a II-a a „Concord Iași Open”, cel  mai important turneu ATP din România! – Dragoș Gașpar
Cine primește primul wild-card la ediția a II-a a „Concord Iași Open”, cel mai important turneu ATP din România! – Dragoș Gașpar

Ana Bogdan e în semifinale la BCR Iași Open

Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în sferturi la BCR Iaşi Open (WTA 125) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în sferturi la BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Punct final la Concord Iaşi Open. Era loc de mai bine!

Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open

Ana Bogdan s-a calificat în optimi la BCR Iaşi Open - News Bucuresti

Româncele, eliminate pe bandă rulantă în primul tur la Iași: doar 2 din 8  jucătoare au reușit calificarea | Sport.ro
Româncele, eliminate pe bandă rulantă în primul tur la Iași: doar 2 din 8 jucătoare au reușit calificarea | Sport.ro

Mihaela Buzărnescu s-a retras în primul tur al turneului BCR Iaşi Open (WTA  125) | Epoch Times România
Mihaela Buzărnescu s-a retras în primul tur al turneului BCR Iaşi Open (WTA 125) | Epoch Times România