Home

Fericit copie Distrage tenis dublu halep clar exterior Pelmel

Mi-a fost tare dor să joc tenis!” Ce a spus Simona Halep după ce și-a  distrus partenera de dublu în doar 60 de minute | Sport.ro
Mi-a fost tare dor să joc tenis!” Ce a spus Simona Halep după ce și-a distrus partenera de dublu în doar 60 de minute | Sport.ro

Australian Open 2022 | Simona Halep și Gabi Ruse, învinse la dublu de  cuplul Cristian/Petkovic, în primul tur - Eurosport
Australian Open 2022 | Simona Halep și Gabi Ruse, învinse la dublu de cuplul Cristian/Petkovic, în primul tur - Eurosport

Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea  cu Ekaterina Alexandrova
Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea cu Ekaterina Alexandrova

Simona Halep a fost învinsă la dublu la Australian Open 2022

Simona Halep și Gabriela Ruse eliminate din proba de dublu la Melbourne

Simona Halep, start perfect de an și la dublu! Victorie categorică, alături  de Gavrilova, în meciul cu Bencic și Strycova
Simona Halep, start perfect de an și la dublu! Victorie categorică, alături de Gavrilova, în meciul cu Bencic și Strycova

Meciurile de dublu de la Praga, amânate din cauza ploii. Simona Halep va  debuta abia mâine - Eurosport
Meciurile de dublu de la Praga, amânate din cauza ploii. Simona Halep va debuta abia mâine - Eurosport

Simona Halep și Gabriela Ruse fac pereche în proba de dublu la Indian Wells  » Adversarele din primul tur
Simona Halep și Gabriela Ruse fac pereche în proba de dublu la Indian Wells » Adversarele din primul tur

Simona Halep, eliminată în primul tur al WTA Birmingham la dublu -  HotNews.ro
Simona Halep, eliminată în primul tur al WTA Birmingham la dublu - HotNews.ro

Indian Wells 2021 | Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate la dublu după  un meci dramatic - Eurosport
Indian Wells 2021 | Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate la dublu după un meci dramatic - Eurosport

CE VICTORIE!!! Halep, meci senzational la dublu! A batut alaturi de Goerges  cea mai tare pereche a momentului | Sport.ro
CE VICTORIE!!! Halep, meci senzational la dublu! A batut alaturi de Goerges cea mai tare pereche a momentului | Sport.ro

Simona Halep și Gabriela Ruse au făcut spectacol în primul meci de dublu la  Indian Wells: „Ne-am distrat!” | Sport.ro
Simona Halep și Gabriela Ruse au făcut spectacol în primul meci de dublu la Indian Wells: „Ne-am distrat!” | Sport.ro

Tenis / Simona Halep, eliminată prematur din turneul de la Birmingham, în  proba de dublu | Cuget Liber
Tenis / Simona Halep, eliminată prematur din turneul de la Birmingham, în proba de dublu | Cuget Liber

Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate în proba de dublu de la Indian  Wells
Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate în proba de dublu de la Indian Wells

Birmingham Simona Halep Klara Koukalova Romanca Va Evolua Joi Atat La  Simplu Cat La Dublu foto compartilhado por Fair558 | Português de partilha  de imagens imagens
Birmingham Simona Halep Klara Koukalova Romanca Va Evolua Joi Atat La Simplu Cat La Dublu foto compartilhado por Fair558 | Português de partilha de imagens imagens

Australian Open: Simona Halep a fost învinsă în proba de dublu și părăsește  turneul din primul tur | Digi24
Australian Open: Simona Halep a fost învinsă în proba de dublu și părăsește turneul din primul tur | Digi24

VIDEO Halep și Ruse, calificate în optimile probei de dublu la Indian  Wells/ "Dublă distracție în deșert", a scris Simona pe Facebook
VIDEO Halep și Ruse, calificate în optimile probei de dublu la Indian Wells/ "Dublă distracție în deșert", a scris Simona pe Facebook

WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport  Clasic
WTA Washington: Halep abandonează, Niculescu avansează la dublu - Sport Clasic

Irina Begu şi Simona Halep au cucerit titlul în proba de dublu a turneului  WTA de la Shenzhen : Europa FM
Irina Begu şi Simona Halep au cucerit titlul în proba de dublu a turneului WTA de la Shenzhen : Europa FM

Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate în primul tur al WTA Melbourne la  dublu - HotNews.ro
Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate în primul tur al WTA Melbourne la dublu - HotNews.ro

Simona Halep și Jaqueline Cristian, calificate în sferturile turneului de  la Linz, la simplu. Buzărnescu, în sferturi la dublu | Digi24
Simona Halep și Jaqueline Cristian, calificate în sferturile turneului de la Linz, la simplu. Buzărnescu, în sferturi la dublu | Digi24

Simona Halep a debutat cu înfrângere în noul sezon alături de Gabriela  Ruse! Perechea română a
Simona Halep a debutat cu înfrângere în noul sezon alături de Gabriela Ruse! Perechea română a

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep a decis să evolueze și la dublu la Australian Open, unde își  va încrucișa racheta cu o tenismenă din România - spotmedia.ro
Simona Halep a decis să evolueze și la dublu la Australian Open, unde își va încrucișa racheta cu o tenismenă din România - spotmedia.ro

Simona Halep, all-in la Australian Open: va juca și la dublu, alături de o  sportivă de 16 ani! Adversarele din primul tur
Simona Halep, all-in la Australian Open: va juca și la dublu, alături de o sportivă de 16 ani! Adversarele din primul tur

Video | S. Halep / L. Annie Fernandez - N. Melichar / K. Peschke 6-1, 3-6,  5-10. Simona, eliminată în turul 1 la dublu, la Rogers Cup
Video | S. Halep / L. Annie Fernandez - N. Melichar / K. Peschke 6-1, 3-6, 5-10. Simona, eliminată în turul 1 la dublu, la Rogers Cup

Simona Halep se retrage! A ieșit din proba de dublu a turneului Gippsland  Trophy – Capital
Simona Halep se retrage! A ieșit din proba de dublu a turneului Gippsland Trophy – Capital

Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma - Stirileprotv.ro