Home

bandă Republică Nevinovăţie tenis cluj preliminarii inainte de Mort în lume Răsad

Constănţeanca Eliza Samara, vedeta naţionalei României în duelul cu Turcia  | Cuget Liber
Constănţeanca Eliza Samara, vedeta naţionalei României în duelul cu Turcia | Cuget Liber

Tenis: Iga Swiatek, lider detaşat în clasamentul WTA; Simona Halep a urcat  pe locul 15 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek, lider detaşat în clasamentul WTA; Simona Halep a urcat pe locul 15 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Turneu internațional de tenis la Târgu-Mureș - Stiri din Mures, Stiri Targu  mures - Liderul presei muresene
Turneu internațional de tenis la Târgu-Mureș - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

Nick Kyrgios şi Rafael Nadal s-au calificat în optimi la Wimbledon - Sport  Alert
Nick Kyrgios şi Rafael Nadal s-au calificat în optimi la Wimbledon - Sport Alert

Câţi bani a câştigat CFR Cluj în preliminariile Ligii Campionilor! Suma  încasată pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat CFR Cluj în preliminariile Ligii Campionilor! Suma încasată pentru calificarea în turul 2 - Fanatik.ro

U” Olimpia Cluj a obținut calificarea în finala mini-turneului preliminar  UEFA Woman Champions League - Ştiri de Cluj
U” Olimpia Cluj a obținut calificarea în finala mini-turneului preliminar UEFA Woman Champions League - Ştiri de Cluj

CFR Cluj - adversari în preliminariile Ligii Campionilor » Cum profită  campioana de eliminarea lui Lyon
CFR Cluj - adversari în preliminariile Ligii Campionilor » Cum profită campioana de eliminarea lui Lyon

Posibili adversari pentru CFR Cluj în tururile preliminare în UEFA  Champions League 2022. Care este varianta cea mai bună - Playsport
Posibili adversari pentru CFR Cluj în tururile preliminare în UEFA Champions League 2022. Care este varianta cea mai bună - Playsport

Echipa în care Gigi Becali își punea speranțe pentru a o elimina pe CFR Cluj  din Liga Campionilor a fost zdrobită în preliminarii | Sport.ro
Echipa în care Gigi Becali își punea speranțe pentru a o elimina pe CFR Cluj din Liga Campionilor a fost zdrobită în preliminarii | Sport.ro

Speranțele Europei joacă tenis la Cluj - Transilvania Reporter

Anna Blinkova câștigă turneul WTA Transylvania Open - spotmedia.ro

CFR Cluj, umilită istoric de Steaua Roșie Belgrad în preliminariile Europa  League. Șumudică: E rușinos ce s-a întâmplat, n-avem scuză | Digi24
CFR Cluj, umilită istoric de Steaua Roșie Belgrad în preliminariile Europa League. Șumudică: E rușinos ce s-a întâmplat, n-avem scuză | Digi24

UEFA a făcut lista scurtă! Cu cine poate juca CFR Cluj în turul întâi  preliminar al Champions League
UEFA a făcut lista scurtă! Cu cine poate juca CFR Cluj în turul întâi preliminar al Champions League

Fotbal: Dragoş Grigore (Rapid) - Eliminarea CFR Cluj din preliminariile  Ligii Campionilor, un accident nefericit | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Dragoş Grigore (Rapid) - Eliminarea CFR Cluj din preliminariile Ligii Campionilor, un accident nefericit | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis de masă: Echipa masculină a României a învins Ucraina, în  preliminariile Europenelor 2023 - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
Tenis de masă: Echipa masculină a României a învins Ucraina, în preliminariile Europenelor 2023 - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Românul de la adversara lui CFR Cluj din Conference League avertizează:  „Venim în România cu tupeu, să batem!”
Românul de la adversara lui CFR Cluj din Conference League avertizează: „Venim în România cu tupeu, să batem!”

Tenis de masă: Echipa masculină a României a învins Ucraina, în  preliminariile Europenelor 2023 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Echipa masculină a României a învins Ucraina, în preliminariile Europenelor 2023 | AGERPRES • Actualizează lumea.

CFR Cluj - FC Pyunik Erevan, în turul I al preliminariilor UEFA Champions  League
CFR Cluj - FC Pyunik Erevan, în turul I al preliminariilor UEFA Champions League

Pyunik Erevan - CFR Cluj 0-0. Campioana României nu a reușit să bată o  echipă care nu a ajuns aproape deloc la poarta lui Bălgrădean | Sport.ro
Pyunik Erevan - CFR Cluj 0-0. Campioana României nu a reușit să bată o echipă care nu a ajuns aproape deloc la poarta lui Bălgrădean | Sport.ro

CFR Cluj - Astana - preliminarii Liga Campionilor - Live, GSP, Match Preview

Echipa nationala de tenis de masa s-a calificat de pe primul loc la  Campionatul European! | Sportivity.ro
Echipa nationala de tenis de masa s-a calificat de pe primul loc la Campionatul European! | Sportivity.ro

CFR Cluj, șansă uriașă la tragerea la sorți pentru turul doi preliminar din  UEFA Champions League. Cu cine va juca echipa lui Dan Petrescu dacă va  trece de Pyunik Erevan - Playsport
CFR Cluj, șansă uriașă la tragerea la sorți pentru turul doi preliminar din UEFA Champions League. Cu cine va juca echipa lui Dan Petrescu dacă va trece de Pyunik Erevan - Playsport

CFR Cluj, remiză albă în Armenia, cu FC Pyunik, la debutul în preliminariile  Champions League - Eurosport
CFR Cluj, remiză albă în Armenia, cu FC Pyunik, la debutul în preliminariile Champions League - Eurosport

Trenul de Europa! Ce adversari o așteaptă pe CFR Cluj în preliminariile  Ligii Campionilor. Traseul accesibil până în turul trei | Sport.ro
Trenul de Europa! Ce adversari o așteaptă pe CFR Cluj în preliminariile Ligii Campionilor. Traseul accesibil până în turul trei | Sport.ro

Australian Open 2023. Cei 5 sportivi din România și-au aflat adversarii din  calificări
Australian Open 2023. Cei 5 sportivi din România și-au aflat adversarii din calificări

România a învins Ungaria, în preliminariile Europenelor de Tenis de Masă  din 2023 - Sport Alert
România a învins Ungaria, în preliminariile Europenelor de Tenis de Masă din 2023 - Sport Alert

Antrenorul Slaviei Praga, ironic după ce a picat cu CFR Cluj în grupele  Conference League
Antrenorul Slaviei Praga, ironic după ce a picat cu CFR Cluj în grupele Conference League

CFR Cluj a aflat cu cine poate juca în preliminariile Champions League -  Campioana României, cap de serie în primele două tururi - HotNews.ro
CFR Cluj a aflat cu cine poate juca în preliminariile Champions League - Campioana României, cap de serie în primele două tururi - HotNews.ro