Home

localiza Pasiv Mereu sport tenis de masa cluj vitamină a picta temperament

Unde poți juca tenis de masă în Cluj

Naționala de cadete e în finala Europeanului de tenis de masă de la Cluj!

Tenis de masă: Constănțeanca Elena Zaharia, în finala Campionatului  European, după o semifinală de infarct! (GALERIE FOTO)
Tenis de masă: Constănțeanca Elena Zaharia, în finala Campionatului European, după o semifinală de infarct! (GALERIE FOTO)

Echipa de tenis de masă masculin CSM Focșani 2007, baraj de promovare în  Superliga Națională cu Politehnica Cluj Napoca
Echipa de tenis de masă masculin CSM Focșani 2007, baraj de promovare în Superliga Națională cu Politehnica Cluj Napoca

Componența finală a echipelor de tenis de masă la Campionatul European

Tenis de Masa Cluj-Napoca | Cluj-Napoca

Echipa feminină a României la tenis de masă, la Cluj-Napoca. Jucătoarele  vor să câștige al treilea titlu EUROPEAN - Cluj24.ro
Echipa feminină a României la tenis de masă, la Cluj-Napoca. Jucătoarele vor să câștige al treilea titlu EUROPEAN - Cluj24.ro

Ziua de Cluj | Rezultatele primei zile la Campionatul European de tenis de  masă de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | Rezultatele primei zile la Campionatul European de tenis de masă de la Cluj-Napoca

TENIS DE MASA | CSM CLUJ

Tenis de masa Cluj

Tenis de Masa Cluj-Napoca - Acasă | Facebook

România, în goana după medalii la Europeanul de tenis de masă de la Cluj-Napoca.  Selecționerii au ales loturile | Sport.ro
România, în goana după medalii la Europeanul de tenis de masă de la Cluj-Napoca. Selecționerii au ales loturile | Sport.ro

România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania  a triumfat la Cluj-Napoca
România a pierdut finala Campionatului European de tenis de masă. Germania a triumfat la Cluj-Napoca

Tenis de masă: Şapte români, în faza a doua a grupelor Europenelor Under-21  de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Şapte români, în faza a doua a grupelor Europenelor Under-21 de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

La Cluj-Napoca a început competiția de tenis de masă pentru persoane cu  dizabilități - FOTO - Ştiri de Cluj
La Cluj-Napoca a început competiția de tenis de masă pentru persoane cu dizabilități - FOTO - Ştiri de Cluj

Cluj: Primele medalii pentru România la campionatul european de tenis de  masă U21 - Ştiri de Cluj
Cluj: Primele medalii pentru România la campionatul european de tenis de masă U21 - Ştiri de Cluj

FRTM
FRTM

România are patru echipe în optimile de finală ale probei de dublu mixt la  Campionatele Europene de tenis de masă Under-21 de la la Cluj-Napoca
România are patru echipe în optimile de finală ale probei de dublu mixt la Campionatele Europene de tenis de masă Under-21 de la la Cluj-Napoca

Elena Zaharia a cucerit medalia de aur la Campionatele Europene de tenis de  masă Under-21
Elena Zaharia a cucerit medalia de aur la Campionatele Europene de tenis de masă Under-21

Noi victorii ale sportivilor români la Campionatul European de Tenis de Masă  U21 Romstal 2022, la Cluj-Napoca
Noi victorii ale sportivilor români la Campionatul European de Tenis de Masă U21 Romstal 2022, la Cluj-Napoca

TENIS DE MASĂ – Complex Sportiv Gheorgheni

Campion la 10 ani! Cum reușește un elev din Cluj să câștige medalii de aur  pe bandă rulantă la tenis de masă
Campion la 10 ani! Cum reușește un elev din Cluj să câștige medalii de aur pe bandă rulantă la tenis de masă

Tenis de Masa - IDM Club

Tenis de masă: Echipa masculină a Germaniei a câştigat la Cluj-Napoca al  optulea său titlu european | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Echipa masculină a Germaniei a câştigat la Cluj-Napoca al optulea său titlu european | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis de masa Cluj | Facebook

CE Tenis de masă: Ambele echipe ale României au obținut victorii la Cluj-Napoca  - HotNews.ro
CE Tenis de masă: Ambele echipe ale României au obținut victorii la Cluj-Napoca - HotNews.ro