Home

paj Ai grijă Plantă scorul in tenis istorie Departe Umili Pompier

Tenis - Wikipedia

Cine este Maria Sakkari, adversara Simonei Halep din sferturi la Moscova. A  scris istorie pentru Grecia,
Cine este Maria Sakkari, adversara Simonei Halep din sferturi la Moscova. A scris istorie pentru Grecia,

Ce Wimbledon? La Budapesta s-a scris istoria tenisului, după o desfășurare  de meci cum rar vezi - Playsport
Ce Wimbledon? La Budapesta s-a scris istoria tenisului, după o desfășurare de meci cum rar vezi - Playsport

Se încheie astăzi cel mai lung meci de tenis din istorie? | Sport | România  Actualitați
Se încheie astăzi cel mai lung meci de tenis din istorie? | Sport | România Actualitați

Cel mai lung meci de tenis din istorie: au jucat 4 ore și 41 de minute  pentru 750 de dolari
Cel mai lung meci de tenis din istorie: au jucat 4 ore și 41 de minute pentru 750 de dolari

Moment istoric la US Open! Carlos Alcaraz a devenit cel mai tânăr lider ATP  de până acum – Infofinanciar
Moment istoric la US Open! Carlos Alcaraz a devenit cel mai tânăr lider ATP de până acum – Infofinanciar

O scurta istorie a tenisului - Jurnalul Prahovean

Meciul de tenis cu cel mai lung tie-break din istorie! -

Nadal, la un pas de a fi primul din istoria tenisului – Q Magazine

Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la  turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro
Meciul care va rămâne în istoria tenisului - Revenire incredibilă la turneul WTA 250 de la Budapesta - HotNews.ro

VIDEO) Una din cele mai tari lovituri din istoria tenisului

Tenis | 15 - 30 - 40. Misterul scorului şi istoria numelui acestui sport |  Digi24
Tenis | 15 - 30 - 40. Misterul scorului şi istoria numelui acestui sport | Digi24

Totul a inceput in Evul Mediu: Explicatiile pentru modul in care se tine  scorul in tenis
Totul a inceput in Evul Mediu: Explicatiile pentru modul in care se tine scorul in tenis

Radu Albot scrie ISTORIE la Wimbledon. PERFORMANŢĂ REMARCABILĂ pentru  tenisul moldovenesc (FOTO) | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Radu Albot scrie ISTORIE la Wimbledon. PERFORMANŢĂ REMARCABILĂ pentru tenisul moldovenesc (FOTO) | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Tu decizi! Cine este cel mai bun tenismen la serviciu din istorie? -  Eurosport
Tu decizi! Cine este cel mai bun tenismen la serviciu din istorie? - Eurosport

Tenis Pe întelesul Tuturor - Care Sunt Regulile Jocului De Tenis |  Libertatea
Tenis Pe întelesul Tuturor - Care Sunt Regulile Jocului De Tenis | Libertatea

De ce se spune 15 - 30 - 40 în tenis? - misterul... | News.ro

12 noi recorduri la tenis s-au stabilit într-un singur meci VIDEO

Emma Răducanu, în istoria tenisului! Salt impresionant în ierarhia WTA și  un premiu uriaș după triumful de la US Open
Emma Răducanu, în istoria tenisului! Salt impresionant în ierarhia WTA și un premiu uriaș după triumful de la US Open

TENIS: TÂRGOVIȘTEANCA SORANA CÎRSTEA AR PUTEA FACE ISTORIE LA WIMBLEDON »  Dambovita Reality News
TENIS: TÂRGOVIȘTEANCA SORANA CÎRSTEA AR PUTEA FACE ISTORIE LA WIMBLEDON » Dambovita Reality News

Ons Jabeur e în finală la Wimbledon 2022!

Cea mai spectaculoasă revenire din istoria tenisului!

Șoc la Roland Garros! Novak Djokovic și Rafael Nadal se întâlnesc în  sferturile de finală. Care e scorul meciurilor directe - Playtech Știri
Șoc la Roland Garros! Novak Djokovic și Rafael Nadal se întâlnesc în sferturile de finală. Care e scorul meciurilor directe - Playtech Știri

Emma Răducanu scrie istorie la US Open - Tenis - Pagini Romanesti

Cel mai mare furt din istorie". Arbitrul a greșit scorul, dar tot  jucătoarea a fost găsită vinovată: "Să vă fie rușine!"
Cel mai mare furt din istorie". Arbitrul a greșit scorul, dar tot jucătoarea a fost găsită vinovată: "Să vă fie rușine!"

Cea mai tare revenire din istoria tenisului tocmai a avut loc. Fe-no-me-nal  ce a reușit Marina Bassols - Eurosport
Cea mai tare revenire din istoria tenisului tocmai a avut loc. Fe-no-me-nal ce a reușit Marina Bassols - Eurosport