Home

Suprapune De cooperare Mecanic romania meci pod Frontieră delicat

Liga Națiunilor 2022: România, zero puncte după primele două meciuri.  Înfrângere și cu Bosnia, după eșecul cu Muntenegru
Liga Națiunilor 2022: România, zero puncte după primele două meciuri. Înfrângere și cu Bosnia, după eșecul cu Muntenegru

Prima TV prezinta in exclusivitate meciul Nationalei de tineret a Romaniei:  Ucraina – Romania!
Prima TV prezinta in exclusivitate meciul Nationalei de tineret a Romaniei: Ucraina – Romania!

Fotbal: România, învinsă de Slovenia cu 2-1, în meci amical

România - Grecia 0-1 » Edi Iordănescu, primul selecționer care debutează  acasă cu înfrângere, după 55 de ani!
România - Grecia 0-1 » Edi Iordănescu, primul selecționer care debutează acasă cu înfrângere, după 55 de ani!

Liga Națiunilor: România, învinsă de Bosnia-Herțegovina după multe ocazii  ratate și o eroare rară a lui Niță - HotNews.ro
Liga Națiunilor: România, învinsă de Bosnia-Herțegovina după multe ocazii ratate și o eroare rară a lui Niță - HotNews.ro

România a învins Republica Moldova la fotbal cu 5-0, într-un meci amical  disputat la Chișinău
România a învins Republica Moldova la fotbal cu 5-0, într-un meci amical disputat la Chișinău

De ce România a avut doar 10 jucători pe teren în momentul intonării  imnului, înaintea meciului cu Finlanda
De ce România a avut doar 10 jucători pe teren în momentul intonării imnului, înaintea meciului cu Finlanda

România va juca un amical cu Suedia pe 27 martie | Federația Română de  Fotbal
România va juca un amical cu Suedia pe 27 martie | Federația Română de Fotbal

România a ratat calificarea la EURO 2020, după ce a pierdut acasă cu  Suedia, scor 0-2 | Digi24
România a ratat calificarea la EURO 2020, după ce a pierdut acasă cu Suedia, scor 0-2 | Digi24

Interes major pentru Moldova - România; „E un meci foarte așteptat și  foarte important. Arătăm că suntem uniți”
Interes major pentru Moldova - România; „E un meci foarte așteptat și foarte important. Arătăm că suntem uniți”

Cine transmite la TV Macedonia de Nord - România, meci din preliminariile  CM 2022
Cine transmite la TV Macedonia de Nord - România, meci din preliminariile CM 2022

Cele mai interesante cifre ale partidei de fotbal România - Moldova

Unde se va juca meciul amical România - Belarus. Anunțul FRF

Muntenegru - România 2-0 | Reacția căpitanului Chiricheș după cel mai slab  meci la națională - Eurosport
Muntenegru - România 2-0 | Reacția căpitanului Chiricheș după cel mai slab meci la națională - Eurosport

Fotbal: România a învins Polonia (2-0), într-un meci amical al  selecţionatelor Under-20 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: România a învins Polonia (2-0), într-un meci amical al selecţionatelor Under-20 | AGERPRES • Actualizează lumea.

AICI e Romania! ASTA e nationala! Meci superb pentru noua nationala a lui  Radoi: aici ai VIDEO cu tot ce s-a intamplat in Austria 2-3 Romania! |  Sport.ro
AICI e Romania! ASTA e nationala! Meci superb pentru noua nationala a lui Radoi: aici ai VIDEO cu tot ce s-a intamplat in Austria 2-3 Romania! | Sport.ro

ZEII AMICALELOR pana la 5-0, jenanti in final! Romania 5-3 Belarus! AICI  sunt toate fazele meciului | Sport.ro
ZEII AMICALELOR pana la 5-0, jenanti in final! Romania 5-3 Belarus! AICI sunt toate fazele meciului | Sport.ro

ITALIA – ROMÂNIA 2-2 ÎNTR-UN MECI AMICAL | Federația Română de Fotbal

Bosnia - România 1-0 | Tricolorii nu au luat niciun punct dintr-un meci în  care au avut ocazii mari - Eurosport
Bosnia - România 1-0 | Tricolorii nu au luat niciun punct dintr-un meci în care au avut ocazii mari - Eurosport

România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”,  penibili o repriză pe Cluj Arena
România - Slovenia 1-2. „Vinclul” lui Drăguș nu-i salvează pe „tricolori”, penibili o repriză pe Cluj Arena

Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici  au visat frumos timp de o repriză - Eurosport
Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici au visat frumos timp de o repriză - Eurosport

Bilete la meciul Moldova – România, din 20 noiembrie | FMF

Asta seara spunem „Hai Romania”! Meci important Romania-Polonia (ora 21:45)

România U21 a încheiat la egalitate cu Olanda U21, scor 1-1, în primul meci  de la Campionatul European de Tineret | Digi24
România U21 a încheiat la egalitate cu Olanda U21, scor 1-1, în primul meci de la Campionatul European de Tineret | Digi24

România, meci amical cu Belarus în locul finalei barajului pentru Euro!  Programul ”tricolorilor” din noiembrie
România, meci amical cu Belarus în locul finalei barajului pentru Euro! Programul ”tricolorilor” din noiembrie