Home

Dezbracăte vocal Întoarcere rezultat fcsb cfr incapacitate Walter Cunningham război

FCSB pierde cu CFR Cluj în Superligă - spotmedia.ro

FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două  minute | DCNews
FCSB - CFR Cluj, REZULTAT FINAL. Roş-albaştrii, puşi la pământ în două minute | DCNews

FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena  Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"
FCSB - CFR CLUJ 0-1. Dan Petrescu, lecţie pentru Gigi Becali pe Arena Naţională: "Ce răbdare să mai am? Dar ce pot să fac?"

Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty.  Clujenii rămân pe locul 1
Video | FCSB - CFR 1-1. Roş-albaştrii, salvaţi de un gol din penalty. Clujenii rămân pe locul 1

FCSB - CFR Cluj 3-1. Vicecampioana încheie sezonul cu un rezultat pozitiv |  Sport.ro
FCSB - CFR Cluj 3-1. Vicecampioana încheie sezonul cu un rezultat pozitiv | Sport.ro

FC Voluntari - FCSB 2-2. CFR Cluj poate câștiga al 5-lea titlu consecutiv  duminică seara. VIDEO
FC Voluntari - FCSB 2-2. CFR Cluj poate câștiga al 5-lea titlu consecutiv duminică seara. VIDEO

FCSB - CFR Cluj 3-0. Erorile din defensiva clujenilor au oferit o victorie  ușoară bucureștenilor - Eurosport
FCSB - CFR Cluj 3-0. Erorile din defensiva clujenilor au oferit o victorie ușoară bucureștenilor - Eurosport

FCSB, rezultat onorabil cu Anderlecht, dar eliminată din Conference League.  CFR Cluj, învinsă clar de Sivasspor | Digi24
FCSB, rezultat onorabil cu Anderlecht, dar eliminată din Conference League. CFR Cluj, învinsă clar de Sivasspor | Digi24

Video | Duckadam, revoltat la pauza meciului CFR Cluj - FCSB: "Viciere de  rezultat!"
Video | Duckadam, revoltat la pauza meciului CFR Cluj - FCSB: "Viciere de rezultat!"

FCSB – CFR Cluj s-a amânat după un caz de COVID 19. Dinamo are 10 jucători  infectați și îl recheamă la echipă pe șteianul Ioan Filip! – Bihorpenet
FCSB – CFR Cluj s-a amânat după un caz de COVID 19. Dinamo are 10 jucători infectați și îl recheamă la echipă pe șteianul Ioan Filip! – Bihorpenet

CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi  fără antrenor!
CFR CLUJ - FCSB 4-1. Umilinţă pentru FCSB, campioana câştigă la scor şi fără antrenor!

FCSB - CFR Cluj, Live Video Online, de la 20:00

Ziua și ora meciului FCSB - CFR Cluj, duelul care poate decide campioana  României
Ziua și ora meciului FCSB - CFR Cluj, duelul care poate decide campioana României

FCSB - CFR Cluj 0-1, restanță din etapa 9 din SuperLiga. Victorie marca Dan  Petrescu, la limită și din fază fixă. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
FCSB - CFR Cluj 0-1, restanță din etapa 9 din SuperLiga. Victorie marca Dan Petrescu, la limită și din fază fixă. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Derby-ul dintre FCSB și CFR Cluj din etapa a 9-a a Superligii a fost amânat  - Eurosport
Derby-ul dintre FCSB și CFR Cluj din etapa a 9-a a Superligii a fost amânat - Eurosport

FCSB și CFR Cluj s-au calificat în grupele Europa Conference League, după  meciuri dramatice. Universitatea Craiova, eliminată după lovituri de  departajare - VIDEO & FOTO - Playtech Știri
FCSB și CFR Cluj s-au calificat în grupele Europa Conference League, după meciuri dramatice. Universitatea Craiova, eliminată după lovituri de departajare - VIDEO & FOTO - Playtech Știri

LIVE TEXT FCSB - CFR Cluj, ora 20:00. Derby pentru titlu în final de an

REZUMAT | FCSB - CFR Cluj 3-1. Bombardierii Tavi Popescu și Șut au torpilat  campioana - YouTube
REZUMAT | FCSB - CFR Cluj 3-1. Bombardierii Tavi Popescu și Șut au torpilat campioana - YouTube

VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan  Petrescu
VIDEO | FCSB - CFR 0-1. CFR câştigă derby-ul, cu scorul preferat al lui Dan Petrescu

FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele  au egalat ]n prelungiri - Eurosport
FCSB - CFR Cluj 3-3 | Spectacol total în primul derby al sezonului! Gazdele au egalat ]n prelungiri - Eurosport

CFR 1907 | FCSB – CFR 1907 CLUJ 3-0

Doar nouă ni se putea întâmpla”. Ce l-a nemulțumit pe Florin Tănase după  FCSB - CFR Cluj 3-3
Doar nouă ni se putea întâmpla”. Ce l-a nemulțumit pe Florin Tănase după FCSB - CFR Cluj 3-3

Rezultatele înregistrate de FCSB, CFR Cluj, Sepsi și U Craiova în  Conference League - spotmedia.ro
Rezultatele înregistrate de FCSB, CFR Cluj, Sepsi și U Craiova în Conference League - spotmedia.ro