Home

scoţian Retuşare chiriaş premiu finala tenis dubai Cataractă aruncă cicatrice

Ca şi Federer, Simona Halep stabileşte o conexiune magică cu turneul de la  Dubai: borna 20 şi artificiile | adevarul.ro
Ca şi Federer, Simona Halep stabileşte o conexiune magică cu turneul de la Dubai: borna 20 şi artificiile | adevarul.ro

Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport |  România Actualitați
Tenis: Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai | Sport | România Actualitați

Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Dubai - Tenis -  Pagini Romanesti
Simona Halep s-a calificat în finala turneului WTA de la Dubai - Tenis - Pagini Romanesti

Tenis / Simona Halep o va înfrunta pe tunisianca Jabeur în sferturile de  finală ale turneului WTA de la Dubai | Cuget Liber
Tenis / Simona Halep o va înfrunta pe tunisianca Jabeur în sferturile de finală ale turneului WTA de la Dubai | Cuget Liber

VIDEO Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai, după un meci  dramatic / „Acum sunt aproape moartă”
VIDEO Simona Halep a câștigat finala turneului de la Dubai, după un meci dramatic / „Acum sunt aproape moartă”

Câți bani poate câștiga Simona Halep dacă ajunge în finală la Dubai

Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut  meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1
Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1

Halep, noi mesaje după finala de la Dubai: Mă simt extraordinar pentru că  am putut câştiga – Capital
Halep, noi mesaje după finala de la Dubai: Mă simt extraordinar pentru că am putut câştiga – Capital

Jelena Ostapenko, campioană la WTA Dubai - HotNews.ro

Halep - Brady. Simona s-a calificat în finala WTA Dubai: „Zi de zi îmi  ridic nivelul” - Stirileprotv.ro
Halep - Brady. Simona s-a calificat în finala WTA Dubai: „Zi de zi îmi ridic nivelul” - Stirileprotv.ro

Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a  calificat și în finala de dublu - Eurosport
Ostapenko, de neoprit la Dubai! După ce a eliminat-o pe Simona Halep, s-a calificat și în finala de dublu - Eurosport

WTA Dubai: Trei românce evoluează pe tabloul principal - Sport Clasic

Jelena Ostapenko a triumfat la Dubai după o finală fără istoric! Ce a  declarat „coșmarul" Simonei Halep: „Asta a fost strategia mea!" | GALERIE  FOTO
Jelena Ostapenko a triumfat la Dubai după o finală fără istoric! Ce a declarat „coșmarul" Simonei Halep: „Asta a fost strategia mea!" | GALERIE FOTO

Când va juca Simona Halep în semifinale la WTA Dubai - HotNews.ro

Câţi bani poate obţine Simona Halep dacă va câştiga WTA Dubai. Premiile  turneului din categoria Premier 5
Câţi bani poate obţine Simona Halep dacă va câştiga WTA Dubai. Premiile turneului din categoria Premier 5

Simona Halep - Elena Ribakina, în finala de la Dubai. Când se dispută  partida - Stirileprotv.ro
Simona Halep - Elena Ribakina, în finala de la Dubai. Când se dispută partida - Stirileprotv.ro

WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia finală  a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai importantă a  carierei | TENISite
WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia finală a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai importantă a carierei | TENISite

Simona Halep, calificare spectaculoasă în finala turneului de la Dubai

Simona Halep s-a calificat în finala de la Dubai, după o victorie în stil  de mare campioană. A cedat doar două game-uri | Digi24
Simona Halep s-a calificat în finala de la Dubai, după o victorie în stil de mare campioană. A cedat doar două game-uri | Digi24

Un duel al Simonei Halep, nominalizat la premiul pentru meciul anului: „A  fost memorabil!" | VIDEO
Un duel al Simonei Halep, nominalizat la premiul pentru meciul anului: „A fost memorabil!" | VIDEO

Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului  de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei
Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei

Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari  emoții în sferturile de finală | Digi24
Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari emoții în sferturile de finală | Digi24

Devoratoarea Jelena Ostapenko! Letona a câștigat turneul de la Dubai, după  o finală excelentă | Sport.ro
Devoratoarea Jelena Ostapenko! Letona a câștigat turneul de la Dubai, după o finală excelentă | Sport.ro