Home

însângerat . Mark jos pe primul teren sa marcat marchiză Biscuit mecanism

Fotbal Liga 2. CSM Slatina a câștigat primul punct în deplasare – SEMNALUL  ORA-S
Fotbal Liga 2. CSM Slatina a câștigat primul punct în deplasare – SEMNALUL ORA-S

Raul Rusescu a marcat primul gol de la revenirea în România, la patru  minute de la intrarea pe teren
Raul Rusescu a marcat primul gol de la revenirea în România, la patru minute de la intrarea pe teren

Primul suporter care a intrat pe teren și a protestat la Campionatul  Mondial de Fotbal. Care au fost cele trei mesaje pe care a vrut să le  transmită - Playtech Știri
Primul suporter care a intrat pe teren și a protestat la Campionatul Mondial de Fotbal. Care au fost cele trei mesaje pe care a vrut să le transmită - Playtech Știri

VIDEO Moment minunat în fotbal! Eriksen a marcat primul său gol la  națională, după episodul care era să îl coste viața - Playsport
VIDEO Moment minunat în fotbal! Eriksen a marcat primul său gol la națională, după episodul care era să îl coste viața - Playsport

Completează spaţiile punctate, astfel încât să obții propoziții  adevărate,(30 de puncte)1. Estimăm - Brainly.ro
Completează spaţiile punctate, astfel încât să obții propoziții adevărate,(30 de puncte)1. Estimăm - Brainly.ro

Giannis Antetokounmpo a marcat 42 de puncte pentru Milwaukee Bucks, în  victoria cu New Orleans Pelicans - News Bucuresti
Giannis Antetokounmpo a marcat 42 de puncte pentru Milwaukee Bucks, în victoria cu New Orleans Pelicans - News Bucuresti

FCPO a marcat cu fundașii contra celor de la Berbești. ”Fisto”, doppietta.  Un jucător de 50 de ani, pe teren
FCPO a marcat cu fundașii contra celor de la Berbești. ”Fisto”, doppietta. Un jucător de 50 de ani, pe teren

Dennis is the Man! A marcat primul gol al Parmei din acest sezon și e  lăudat de toată lumea: `Vreau să ajut!` - Sportbull
Dennis is the Man! A marcat primul gol al Parmei din acest sezon și e lăudat de toată lumea: `Vreau să ajut!` - Sportbull

Chindia Târgoviște | PrimaSport.ro

Eriksen a revenit cu gol la naționala Danemarcei | VIDEO : Europa FM

Premieră în familia Băiașu! Tatăl și fiul, în același timp, pe teren. Ambii  au marcat pentru Mihăești. A fost și un gol direct din corner!
Premieră în familia Băiașu! Tatăl și fiul, în același timp, pe teren. Ambii au marcat pentru Mihăești. A fost și un gol direct din corner!

Andrea Compagno la primul gol european pentru FCSB! Atacantul italian a  marcat împotriva lui Anderlecht, la 15 minute după ce a fost introdus pe  teren. Video - Fanatik.ro
Andrea Compagno la primul gol european pentru FCSB! Atacantul italian a marcat împotriva lui Anderlecht, la 15 minute după ce a fost introdus pe teren. Video - Fanatik.ro

Eşec pe teren propriu pentru campioana Colorado Avalanche - Sport Alert

Denis Drăguș a marcat primul gol pentru Standard Liege, în campionat! Din  păcate, echipa sa a
Denis Drăguș a marcat primul gol pentru Standard Liege, în campionat! Din păcate, echipa sa a

FOTO | Iancu nu a primit banderola, dar a răspuns pe teren: a marcat primul  gol al naționalei de tineret în meciul amical cu Albania. România s-a impus  cu 3-1: "Am fost
FOTO | Iancu nu a primit banderola, dar a răspuns pe teren: a marcat primul gol al naționalei de tineret în meciul amical cu Albania. România s-a impus cu 3-1: "Am fost

S-a terminat ”coșmarul” pentru Tudor Băluță! A marcat primul gol după  aproape trei ani | Sport.ro
S-a terminat ”coșmarul” pentru Tudor Băluță! A marcat primul gol după aproape trei ani | Sport.ro

Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din  Serie B, Parma - Bari
Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din Serie B, Parma - Bari

VIDEO | Ismaila Sarr, înger și demon pentru Watford! A marcat din propria  jumătate de teren - Eurosport
VIDEO | Ismaila Sarr, înger și demon pentru Watford! A marcat din propria jumătate de teren - Eurosport

Messi, speriat de un fan la bustul gol intrat pe teren. Ce i-a cerut  suporterul | adevarul.ro
Messi, speriat de un fan la bustul gol intrat pe teren. Ce i-a cerut suporterul | adevarul.ro

VIDEO Ireal! A marcat cu capul din propria jumătate de teren! S-a întâmplat  în Anglia • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
VIDEO Ireal! A marcat cu capul din propria jumătate de teren! S-a întâmplat în Anglia • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici  |loredanajalba.ro
Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici |loredanajalba.ro

Billel Omrani, primul gol la FCSB: „Îmi dau viața pe teren să câștig cu CFR  Cluj!”. De când nu mai marcase în SuperLiga. Video - Fanatik.ro
Billel Omrani, primul gol la FCSB: „Îmi dau viața pe teren să câștig cu CFR Cluj!”. De când nu mai marcase în SuperLiga. Video - Fanatik.ro

FC Buzău a făcut scor cu Poli Iași, într-un meci amical! Costel Enache,  eliminat pentru proteste, a vrut să scoată echipa de pe teren după primul  gol marcat de gazde | Liga
FC Buzău a făcut scor cu Poli Iași, într-un meci amical! Costel Enache, eliminat pentru proteste, a vrut să scoată echipa de pe teren după primul gol marcat de gazde | Liga

Romulus Buia a revenit pe teren la 52 de ani!

AS Roma 2-2 Verona. Doi tineri de la echipa a doua salvează un punct pentru  Mourinho
AS Roma 2-2 Verona. Doi tineri de la echipa a doua salvează un punct pentru Mourinho

Crina Rida a marcat primul său gol în Liga 1 la 16 ani: „Am intrat în teren  cu gândul să-mi ajut echipa” | Federația Română de Fotbal
Crina Rida a marcat primul său gol în Liga 1 la 16 ani: „Am intrat în teren cu gândul să-mi ajut echipa” | Federația Română de Fotbal

George Pușcaș a marcat primul gol pentru Genoa, în Serie B! Românul,  decisiv în victoria echipei sale - Eurosport
George Pușcaș a marcat primul gol pentru Genoa, în Serie B! Românul, decisiv în victoria echipei sale - Eurosport

A debutat cu gol! Camavinga a marcat la șase minute după ce a intrat pe  teren. Real s-a impus cu 5-2 | Sport.ro
A debutat cu gol! Camavinga a marcat la șase minute după ce a intrat pe teren. Real s-a impus cu 5-2 | Sport.ro