Home

capilarele aproape portabil meci tenis simona halep dubai Controversă Tot felul de Definitiv

WTA Dubai: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi -  HotNews.ro
WTA Dubai: Când va avea loc meciul Simonei Halep din turul întâi - HotNews.ro

Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine  de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport
Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport

Simona Halep a eliminat ultimul cap de serie la Dubai și s-a calificat în  semifinală. Adversară redutabilă în penultimul act | Digi24
Simona Halep a eliminat ultimul cap de serie la Dubai și s-a calificat în semifinală. Adversară redutabilă în penultimul act | Digi24

Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu  și Ruse debutează marți | Digi24
Simona Halep s-a calificat în turul 2 la turneul de tenis de la Dubai. Begu și Ruse debutează marți | Digi24

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe  Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro
Simona Halep, tenis-blitzkrieg de Valentine's Day la Dubai: a învins-o pe Riske, 6-2, 6-4. Gabriela Ruse, adversara din optimi? | Sport.ro

Simona Halep va avea o înfruntare teribilă cu Jennifer Brady la Dubai

Simona Halep rămâne șefa Gabrielei Ruse! Calificare în sferturi la Dubai  după a treia victorie în
Simona Halep rămâne șefa Gabrielei Ruse! Calificare în sferturi la Dubai după a treia victorie în

Ce cotă are Simona Halep să câștige al 3-lea titlu la Dubai, după evoluția  excelentă din meciul cu Alison Riske - Eurosport
Ce cotă are Simona Halep să câștige al 3-lea titlu la Dubai, după evoluția excelentă din meciul cu Alison Riske - Eurosport

Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în  sferturi
Duel românesc la Dubai! Simona Halep - Gabriela Ruse, pentru un loc în sferturi

Simona Halep a pierdut în semifinale la Dubai - Stirileprotv.ro

Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons  Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse
Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după 1-6,... | News.ro

Cine transmite la tv meciul de tenis Simona Halep – Ons Jabeur. Când se  joacă partida de la Dubai - Playtech Știri
Cine transmite la tv meciul de tenis Simona Halep – Ons Jabeur. Când se joacă partida de la Dubai - Playtech Știri

Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari  emoții în sferturile de finală | Digi24
Simona, în „roller coaster” la primul meci de la Dubai. Calificare cu mari emoții în sferturile de finală | Digi24

Tenis: Simona Halep a câştigat primul său meci oficial din 2021, la  Gippsland Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat primul său meci oficial din 2021, la Gippsland Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep se pregătește pentru sferturile de la Dubai. Meciul cu Ons  Jabeur se anunță unul dificil: „Sper să nu mai jucăm 7-6 în decisiv” –  Evenimentul Zilei
Simona Halep se pregătește pentru sferturile de la Dubai. Meciul cu Ons Jabeur se anunță unul dificil: „Sper să nu mai jucăm 7-6 în decisiv” – Evenimentul Zilei

Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de  senzație în fața româncei - Eurosport
Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de senzație în fața româncei - Eurosport

Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai.  Următoarea adversară a Simonei
Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai. Următoarea adversară a Simonei

Halep, de neoprit în Dubai: Simona a jucat încântător şi dă de Ostapenko,  în semifinale. Miza meciului | adevarul.ro
Halep, de neoprit în Dubai: Simona a jucat încântător şi dă de Ostapenko, în semifinale. Miza meciului | adevarul.ro

CTP, despre victoria superbă a Simonei Halep din finala de la Dubai:  Cuvântul „eroic” chiar se potrivește acestui meci | Digi24
CTP, despre victoria superbă a Simonei Halep din finala de la Dubai: Cuvântul „eroic” chiar se potrivește acestui meci | Digi24

Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă  meciul - Playsport
Jelena Ostapenko - Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai. Când se joacă meciul - Playsport

Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari  emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video -  Fanatik.ro
Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai! Simo a trecut fără prea mari emoții de Ons Jabeur, scor 6-4, 6-3. Prima reacție a româncei. Video - Fanatik.ro

Simona Halep, victorie clară la turneul de tenis de la Dubai

SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons  Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare
SIMONA Halep LA DUBAI // Simona Halep, prima reacție după victoria cu Ons Jabeur: „Parcă am fost la un meci de fotbal” » Ce spune despre accidentare