Home

Colegiu Cinema jeton meci tenis simona halepâ pui ucenic gâdilitor

Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi  de o jucătoare de 19 ani | Digi24
Simona Halep, meci dezastruos la Roland Garros. A fost spulberată în optimi de o jucătoare de 19 ani | Digi24

FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din  sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis
FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep, veste excelentă la Roland Garros. A fost făcut anunțul  oficial - Playtech Știri
Simona Halep, veste excelentă la Roland Garros. A fost făcut anunțul oficial - Playtech Știri

Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A  apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV
Simona Halep i-a lăsat mască pe apropiați după anunțul că se mărită! A apărut la volanul unei noi limuzine | EXCLUSIV

Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare  în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro
Simona Halep, meci aproape perfect împotriva Amandei Anisimova - Calificare în semifinalele WTA Bad Homburg - HotNews.ro

Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de  Sport
Ce posturi TV vor transmite meciurile Simonei Halep în 2021 | Ziarul de Sport

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

A fost anunţat primul meci al Simonei Halep în 2021

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Simona Halep, gata de debutul la Australian Open. Ce spune despre meciul cu  Lizette Cabrera
Simona Halep, gata de debutul la Australian Open. Ce spune despre meciul cu Lizette Cabrera

Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland  Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk |  Sport.ro
Victorie capricioasă pentru Simona Halep, în debutul campaniei la Roland Garros 2022: a pierdut cu 6-1 setul 2, împotriva debutantei Schunk | Sport.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru victoria de la WTA Praga. Suma  care pare ridicolă pentru averea româncei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru victoria de la WTA Praga. Suma care pare ridicolă pentru averea româncei - Playtech Știri

Simona Halep, calificare cu emoții în turul doi la Roland Garros!

Adversara Simonei Halep din sferturile Wimbledon 2022 - Românca s-a impus  lejer în ultimele meciuri directe - HotNews.ro
Adversara Simonei Halep din sferturile Wimbledon 2022 - Românca s-a impus lejer în ultimele meciuri directe - HotNews.ro

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep va disputa primul meci din 2021... | News.ro

Explicațiile Simonei Halep după calificarea grea în turul 2 la Roland  Garros. Adversara de 18 ani a avut 3-0 și 5-0 în seturile 1 și 2
Explicațiile Simonei Halep după calificarea grea în turul 2 la Roland Garros. Adversara de 18 ani a avut 3-0 și 5-0 în seturile 1 și 2

Simona Halep debutează azi la US Open. Ora partidei și cine transmite meciul

Simona Halep, mult mai bună! Victorie cu Sorana și calificare în sferturi

Simona Halep - Jennifer Brady 7-6, 6-1 | Campioana de la Wimbledon a  câștigat primul meci de la Australian Open
Simona Halep - Jennifer Brady 7-6, 6-1 | Campioana de la Wimbledon a câștigat primul meci de la Australian Open

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Simona Halep: „Azi începe cel mai greu meci din viața mea!“