Home

Hotărâre Motivele șanse meci hermannstadt capac Stabilire floareasoarelui

FC Hermannstadt

Sărbătoare la Sibiu”! Stadionul a fost inaugurat. S-a stabilit și primul  meci internațional care se va juca acolo
Sărbătoare la Sibiu”! Stadionul a fost inaugurat. S-a stabilit și primul meci internațional care se va juca acolo

VIDEO FOTO – Meciul inaugural de pe Municipal - Victorie răsunătoare pentru  FC Hermannstadt într-o seară memorabilă - Detalii în articol
VIDEO FOTO – Meciul inaugural de pe Municipal - Victorie răsunătoare pentru FC Hermannstadt într-o seară memorabilă - Detalii în articol

FC Hermannstadt a pus în vânzare bilete pentru meciul cu FCSB. Prețurile  i-au indignat pe fani: ”Să joace cu stadionul gol” - Fanatik.ro
FC Hermannstadt a pus în vânzare bilete pentru meciul cu FCSB. Prețurile i-au indignat pe fani: ”Să joace cu stadionul gol” - Fanatik.ro

CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga

FC Hermannstadt - FC Hermannstadt added a new photo.

Bilete la meci A.F.C. Hermannstadt vs C.F.R. Cluj - Casa Liga 1

Hermannstadt va inaugura noul stadion într-un meci cu unul din granzii din  SuperLiga. Când va avea loc primul meci internațional. Update - Fanatik.ro
Hermannstadt va inaugura noul stadion într-un meci cu unul din granzii din SuperLiga. Când va avea loc primul meci internațional. Update - Fanatik.ro

CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4 | Sport.ro
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4 | Sport.ro

FC Hermannstadt - Farul, meciul inaugural pe noul stadion din Sibiu.  „Marinarii“ au 13 meciuri la rând fără înfrângere (GALERIE FOTO)
FC Hermannstadt - Farul, meciul inaugural pe noul stadion din Sibiu. „Marinarii“ au 13 meciuri la rând fără înfrângere (GALERIE FOTO)

FC Hermannstadt - FC Botoșani 1-1. Moldovenii ratează șansa unui parcurs  perfect
FC Hermannstadt - FC Botoșani 1-1. Moldovenii ratează șansa unui parcurs perfect

Hermannstadt - Farul 4-0. Prestaţie fabuloasă a sibienilor la meciul de  inaugurare al stadionului. Dezastru pentru liderul Superligii - Playsport
Hermannstadt - Farul 4-0. Prestaţie fabuloasă a sibienilor la meciul de inaugurare al stadionului. Dezastru pentru liderul Superligii - Playsport

Meci câștigat de FC Hermannstadt, în prelungiri, cu Petrolul Ploiești

Fotbal: FC Hermannstadt produce surpriza în ultimul meci al anului, 1-0 cu  CFR Cluj, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FC Hermannstadt produce surpriza în ultimul meci al anului, 1-0 cu CFR Cluj, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO | Petrolul, meci cu cu cea mai în formă echipă din playoff, FC  Hermannstadt. Ploieștenii au pierdut 5 puncte în primele două etape: “Lăsăm  în urmă ce a fost” - Playsport
VIDEO | Petrolul, meci cu cu cea mai în formă echipă din playoff, FC Hermannstadt. Ploieștenii au pierdut 5 puncte în primele două etape: “Lăsăm în urmă ce a fost” - Playsport

Meci inaugural pe Stadionul Municipal Sibiu, în 10 decembrie • Sport • Zile  și Nopți
Meci inaugural pe Stadionul Municipal Sibiu, în 10 decembrie • Sport • Zile și Nopți

U” Cluj - FC Hermannstadt se joacă cu stadionul aproape plin

VIDEO | Farul - Hermannstadt 0-0. Meci cu două goluri anulate de VAR

FC Hermannstadt produce surpriza în ultimul meci al anului, 1-0 cu CFR  Cluj, în Superligă - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
FC Hermannstadt produce surpriza în ultimul meci al anului, 1-0 cu CFR Cluj, în Superligă - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

FC Hermannstadt a pierdut la Cluj al doilea meci consecutiv în campionat.  Gol primit în minutul
FC Hermannstadt a pierdut la Cluj al doilea meci consecutiv în campionat. Gol primit în minutul

Exclusiv | Jucătorul pierdut de Hermannstadt chiar înaintea duelului cu FCSB

VIDEO - Înfrângere pentru FC Hermannstadt la Cluj. Meci slab făcut de  sibieni
VIDEO - Înfrângere pentru FC Hermannstadt la Cluj. Meci slab făcut de sibieni

FC Hermannstadt | Sibiu

Surpriză la meciul CFR Cluj-Hermannstadt. Campioana României, învinsă de  sibieni în prelungiri
Surpriză la meciul CFR Cluj-Hermannstadt. Campioana României, învinsă de sibieni în prelungiri

Liderul Superligii, Farul Constanța, pierde la Hermannstadt cu 4-0 în meciul  de inaugurare a noului stadion din Sibiu
Liderul Superligii, Farul Constanța, pierde la Hermannstadt cu 4-0 în meciul de inaugurare a noului stadion din Sibiu

CFR Cluj se impune în restanţa cu Hermannstadt şi consolidează poziţia  secundă în Superligă
CFR Cluj se impune în restanţa cu Hermannstadt şi consolidează poziţia secundă în Superligă

Botoșani - Hermannstadt, 0-0, remiză albă în ultimul meci din SuperLiga  înainte de pauza provocată de Mondial - Eurosport
Botoșani - Hermannstadt, 0-0, remiză albă în ultimul meci din SuperLiga înainte de pauza provocată de Mondial - Eurosport

Unirea Slobozia a pus în vânzare biletele la meciul cu FC Hermannstadt -  InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița
Unirea Slobozia a pus în vânzare biletele la meciul cu FC Hermannstadt - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița