Home

Relaxare Furnică gust meci fc botosani talent șterge Reciproc

A început Liga 1! FC Botoșani 0-0 FCSB, în primul meci din noul sezon al  Ligii 1 - Eurosport
A început Liga 1! FC Botoșani 0-0 FCSB, în primul meci din noul sezon al Ligii 1 - Eurosport

VIDEO | FC Botoşani - ”U” Cluj 1-1. Mihai Teja mai bifează un meci fără  victorie şi are viitorul incert pe banca moldovenilor
VIDEO | FC Botoşani - ”U” Cluj 1-1. Mihai Teja mai bifează un meci fără victorie şi are viitorul incert pe banca moldovenilor

FC Botoșani, amical cu Uganda. Croitoru are 29 de jucători în cantonament

Botoşani - Rapid Live video ora 21:30. Ciocnirea celor neînvinşi

Oficial: acesta e staff-ul care va fi pe bancă la meciul FC Botoșani – FCSB  din 1 decembrie. Update Exclusiv - Fanatik.ro
Oficial: acesta e staff-ul care va fi pe bancă la meciul FC Botoșani – FCSB din 1 decembrie. Update Exclusiv - Fanatik.ro

FC Botoșani - Chindia Târgoviște, prima etapă din Liga 1, live

VIDEO SuperLiga: FC Botoșani, remiză pe terenul lui Hermannstadt în ultimul  meci al etapei a treia - HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: FC Botoșani, remiză pe terenul lui Hermannstadt în ultimul meci al etapei a treia - HotNews.ro

FC Botoșani a reușit să „smulgă“ un punct în meciul cu CFR Cluj. Golul a  fost înscris în prelungiri | adevarul.ro
FC Botoșani a reușit să „smulgă“ un punct în meciul cu CFR Cluj. Golul a fost înscris în prelungiri | adevarul.ro

VIDEO | Farul Constanţa - FC Botoşani 8-0. Liderul, prestaţie ”normală” în  faţa unei echipe de amatori. Moldovenii, al doilea meci din acest sezon cu  minim şapte goluri primite
VIDEO | Farul Constanţa - FC Botoşani 8-0. Liderul, prestaţie ”normală” în faţa unei echipe de amatori. Moldovenii, al doilea meci din acest sezon cu minim şapte goluri primite

Restanța FC Botoșani – FCSB, mutată de LPF pe 1 decembrie! - Monitorul de  Botoșani
Restanța FC Botoșani – FCSB, mutată de LPF pe 1 decembrie! - Monitorul de Botoșani

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | FCSB - FC Botoșani: al treilea  meci direct în 19 zile
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | FCSB - FC Botoșani: al treilea meci direct în 19 zile

FC Botoșani - FC Hermannstadt 0-0. Egal fără goluri în ultimul meci al  etapei a 18-a » Cum arată clasamentul
FC Botoșani - FC Hermannstadt 0-0. Egal fără goluri în ultimul meci al etapei a 18-a » Cum arată clasamentul

CFR Cluj - FC Botoșani 1-1 | Moldovenii îi dau lovitura lui Petrescu pe  finalul meciului! FCSB se apropie la 8 puncte | Sport.ro
CFR Cluj - FC Botoșani 1-1 | Moldovenii îi dau lovitura lui Petrescu pe finalul meciului! FCSB se apropie la 8 puncte | Sport.ro

S-a stabilit ziua în care se joacă meciul din SuperLigă dintre FC Botoșani  și FCSB - Eurosport
S-a stabilit ziua în care se joacă meciul din SuperLigă dintre FC Botoșani și FCSB - Eurosport

Video | FC Botoșani, performanță remarcabilă la Cluj. CFR încheie seria de  meciuri fără gol primit acasă
Video | FC Botoșani, performanță remarcabilă la Cluj. CFR încheie seria de meciuri fără gol primit acasă

FC Botoșani - FCSB, meci care ridică semne de întrebare! Cinci informații  despre primul meci din Liga 1
FC Botoșani - FCSB, meci care ridică semne de întrebare! Cinci informații despre primul meci din Liga 1

FCSB - FC Botoşani. O singură victorie în 21 de meciuri - Avancronică - LPF

FCSB, all-in contra lui FC Botoșani! Cum arată echipa de start la primul  meci al lui Leo Strizu | Sport.ro
FCSB, all-in contra lui FC Botoșani! Cum arată echipa de start la primul meci al lui Leo Strizu | Sport.ro

FCSB - FC Botoșani 1-1 | Roș-albaștrii urcă din nou pe podium, după un meci

Fotbal Club Botoșani | Botosani

FC Botoșani - FC U Craiova 1-0. Moldovenii au dat lovitura în prelungiri și  au obținut prima victorie în campionat după două luni - Playsport
FC Botoșani - FC U Craiova 1-0. Moldovenii au dat lovitura în prelungiri și au obținut prima victorie în campionat după două luni - Playsport

Fotbal: FC Botoşani şi CFR Cluj au terminat la egalitate, 1-1, în Superligă  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FC Botoşani şi CFR Cluj au terminat la egalitate, 1-1, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

FC Botosani invinsa de aradeni pe Municipal, PATRU meciuri la rand FARA  victorie – VIDEO - Despre Botosaniul interzis
FC Botosani invinsa de aradeni pe Municipal, PATRU meciuri la rand FARA victorie – VIDEO - Despre Botosaniul interzis