Home

Cusco Descompunere Rafinat iniesta balon de aur din pacate a sustine Ie

Cei mai buni fotbaliști care nu au primit Balonul de Aur! Un cvintuplu  câștigător al Ligii Campionilor se află pe listă | Sport.ro
Cei mai buni fotbaliști care nu au primit Balonul de Aur! Un cvintuplu câștigător al Ligii Campionilor se află pe listă | Sport.ro

Cristiano Ronaldo a câştigat Balonul de Aur 2013

Xavi a fost de 3 ori pe podium la Balonul de Aur, dar spune că nu l-ar fi  meritat vreodată
Xavi a fost de 3 ori pe podium la Balonul de Aur, dar spune că nu l-ar fi meritat vreodată

Lionel Messi a câștigat Balonul de Aur 2021. Motivul pentru care l-a învins  pe Robert Lewandowski. Ce performanțe a obtinut argentinianul în ultimul an  - Antena Sport
Lionel Messi a câștigat Balonul de Aur 2021. Motivul pentru care l-a învins pe Robert Lewandowski. Ce performanțe a obtinut argentinianul în ultimul an - Antena Sport

Cel mai mare rival al lui Iniesta, super-declaraţie: "Dacă îl chema  Andresinho, ar fi luat două Baloane de Aur"
Cel mai mare rival al lui Iniesta, super-declaraţie: "Dacă îl chema Andresinho, ar fi luat două Baloane de Aur"

BALONUL DE AUR 2015: FIFA a dezvăluit lista nominalizaţilor, 23 de  super-fotbalişti
BALONUL DE AUR 2015: FIFA a dezvăluit lista nominalizaţilor, 23 de super-fotbalişti

Lista celor 10 motive pentru care Andres Iniesta ar trebui să câştige  Balonul de Aur
Lista celor 10 motive pentru care Andres Iniesta ar trebui să câştige Balonul de Aur

Balonul de Aur - Wikipedia

Sergio Ramos a lăsat deoparte rivalitatea: "Dacă îl chema Andresinho ar fi  câștigat două Baloane de Aur. Cu toții suntem vinovați". Povestea celui mai  mincinos trofeu câștigat vreodată de Leo Messi
Sergio Ramos a lăsat deoparte rivalitatea: "Dacă îl chema Andresinho ar fi câștigat două Baloane de Aur. Cu toții suntem vinovați". Povestea celui mai mincinos trofeu câștigat vreodată de Leo Messi

Moment istoric: Messi a castigat Balonul de Aur pentru a 4-a oara  consecutiv!
Moment istoric: Messi a castigat Balonul de Aur pentru a 4-a oara consecutiv!

Lionel Messi a câştigat Balonul de Aur 2021! Moment istoric la Paris.  Argentinianul l-a învins în marea finală pe Robert Lewandowski. Luis  Suarez, cel mai bun prieten, i-a adus trofeul - Antena Sport
Lionel Messi a câştigat Balonul de Aur 2021! Moment istoric la Paris. Argentinianul l-a învins în marea finală pe Robert Lewandowski. Luis Suarez, cel mai bun prieten, i-a adus trofeul - Antena Sport

Cine ar fi putut câştiga Balonul de Aur, dacă nu existau Messi şi Ronaldo |  PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Cine ar fi putut câştiga Balonul de Aur, dacă nu existau Messi şi Ronaldo | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Omagiu adus lui Iniesta pentru o carieră de excepţie: "Iartă-ne, Andres"

Messi, Ronaldo şi Iniesta vor lupta pentru Balonul de Aur din acest an |  PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Messi, Ronaldo şi Iniesta vor lupta pentru Balonul de Aur din acest an | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Messi, Ronaldo și Iniesta luptă pentru "Balon". Opiniile lui Ferguson și  Guardiola
Messi, Ronaldo și Iniesta luptă pentru "Balon". Opiniile lui Ferguson și Guardiola

Lionel Messi, după ce a primit a șasea oară Balonul de Aur: Este  incredibil. Acum timpul zboară, trebuie să mă bucur de fotbal | Digi24
Lionel Messi, după ce a primit a șasea oară Balonul de Aur: Este incredibil. Acum timpul zboară, trebuie să mă bucur de fotbal | Digi24

Iniesta va câştiga „Balonul de Aur” – Evenimentul Zilei

Retro Tikitaka - Balonul de Aur, 1996 | Facebook

De ce este Iniesta FAVORIT sa castige primul Balon de Aur FIFA din istorie!  | Sport.ro
De ce este Iniesta FAVORIT sa castige primul Balon de Aur FIFA din istorie! | Sport.ro

Zece ani de la un podium istoric: Messi, Xavi si Iniesta!

Preşedintele Barcelonei şochează: "Într-o zi se va face dreptate şi cu Xavi  şi Iniesta la Balonul de Aur!"
Preşedintele Barcelonei şochează: "Într-o zi se va face dreptate şi cu Xavi şi Iniesta la Balonul de Aur!"

Cine sunt câştigătorii Balonului de Aur din 1956 şi până astăzi! Video şi  galerie foto - Fanatik.ro
Cine sunt câştigătorii Balonului de Aur din 1956 şi până astăzi! Video şi galerie foto - Fanatik.ro

Spaniolii sunt intrigati: Messi nu merita Balonul de Aur - HotNews.ro

AGORA - France Football îi cere scuze lui Iniesta pentru că nu i-a acordat „ Balonul de Aur”

Cine merita Balonul de Aur? Spaniolii au decis: Xavi si Iniesta | Sport.ro

Iniesta, despre Balonul de Aur: ”Nu e o insultă locul 5 al lui Messi”

Cum arată cel mai bun ”11” format din jucătorii care nu au câștigat  niciodată Balonul de Aur
Cum arată cel mai bun ”11” format din jucătorii care nu au câștigat niciodată Balonul de Aur

Brazilianul Kaka, ultimul "Balon de Aur" înainte de Messi și Ronaldo -  Fanatik.ro
Brazilianul Kaka, ultimul "Balon de Aur" înainte de Messi și Ronaldo - Fanatik.ro

Topul fotbaliștilor care nu au meritat Balonul de Aur. Cei mai  controversați câștigători - Eurosport
Topul fotbaliștilor care nu au meritat Balonul de Aur. Cei mai controversați câștigători - Eurosport