Home

Greet Vezi insecte toleranţă https www.digisport.ro finala fedcap tenis stenografie neplăcut Perpetuu

Video | Simona Halep - Veronika Kudermetova 6-2, 6-3, în finala Melbourne  Summer Set 1. Titlul 23 din cariera româncei
Video | Simona Halep - Veronika Kudermetova 6-2, 6-3, în finala Melbourne Summer Set 1. Titlul 23 din cariera româncei

Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la  turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”
Video Exclusiv | Simona Halep, sinceră, după victoria cu Alison Riske de la turneul WTA din Dubai: ”Ar fi bine să joc cu Badosa!”

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee - Digi Sport

Rafael Nadal - Casper Ruud 6-3, 6-3, 6-0. Ibericul a câștigat al 14-lea  titlu la Roland Garros
Rafael Nadal - Casper Ruud 6-3, 6-3, 6-0. Ibericul a câștigat al 14-lea titlu la Roland Garros

Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la  Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv
Video | Simona Halep - Jelena Ostapenko, 6-2, 6-7, 0-6, în semifinale la Dubai. Jocul româncei s-a prăbușit în setul decisiv

Reacția de mare campion a lui Nadal, după ce și-a văzut adversarul în  lacrimi, urlând de durere
Reacția de mare campion a lui Nadal, după ce și-a văzut adversarul în lacrimi, urlând de durere

Video | Simona Halep a învins-o pe Eugenie Boucherd, în finala pentru  “lovitura anului” în FedCup
Video | Simona Halep a învins-o pe Eugenie Boucherd, în finala pentru “lovitura anului” în FedCup