Home

Grămadă de restrânge libertate eastbourne turneu tenis vandalizează prestigioasa pictura

Radu Albot părăsește turneul ATP 250 Eastbourne International

Americanul Taylor Fritz, învingător în turneul de la Eastbourne (ATP) -  Sportbull
Americanul Taylor Fritz, învingător în turneul de la Eastbourne (ATP) - Sportbull

Gabriela Ruse a părăsit prematur turneul de la Eastbourne

Încă o favorită importantă a fost eliminată de la WTA Eastbourne -  HotNews.ro
Încă o favorită importantă a fost eliminată de la WTA Eastbourne - HotNews.ro

Caroline Wozniacki a câştigat turneul de la Eastbourne, după ce a învins-o  pe sportiva belarusă Arina Sabalenka | Digi24
Caroline Wozniacki a câştigat turneul de la Eastbourne, după ce a învins-o pe sportiva belarusă Arina Sabalenka | Digi24

Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse, pe tabloul principal al turneului de la  Eastbourne. Cu cine joacă în primul tur
Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse, pe tabloul principal al turneului de la Eastbourne. Cu cine joacă în primul tur

Jucătoarea de tenis Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne -  Monitorul de Botoșani
Jucătoarea de tenis Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne - Monitorul de Botoșani

Stiri despre Turneul de la Eastbourne | Sport.ro

Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rothesay International | Join us 2023 – WTA Official

Eastbourne International - Wikipedia

Serena Williams, în semifinalele probei de dublu de la Eastbourne. Anunțul  sportivei din SUA - Eurosport
Serena Williams, în semifinalele probei de dublu de la Eastbourne. Anunțul sportivei din SUA - Eurosport

Video | Gabriela Ruse, învinsă în primul tur la Eastbourne de Lauren Davis,  4-6, 4-6
Video | Gabriela Ruse, învinsă în primul tur la Eastbourne de Lauren Davis, 4-6, 4-6

Turneul de la Eastbourne și-a desemnat campioana » Jucătoarea vine după o  finală pierdută în fața Simonei Halep
Turneul de la Eastbourne și-a desemnat campioana » Jucătoarea vine după o finală pierdută în fața Simonei Halep

WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din  primul tur - HotNews.ro
WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din primul tur - HotNews.ro

S-a tras la sorți tabloul de la turneul de la Eastbourne. Simona Halep va  juca direct în turul 2
S-a tras la sorți tabloul de la turneul de la Eastbourne. Simona Halep va juca direct în turul 2

Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | AGERPRES • Actualizează lumea.

Eastbourne și-a încoronat regina. VIDEO | Karolina Pliskova s-a impus în  turneul din Anglia: "Nu a fost ușor"
Eastbourne și-a încoronat regina. VIDEO | Karolina Pliskova s-a impus în turneul din Anglia: "Nu a fost ușor"

Garbine Muguruza, noua calificată în optimile turneului WTA de la Eastbourne  - Sportbull
Garbine Muguruza, noua calificată în optimile turneului WTA de la Eastbourne - Sportbull

Tenis: Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne | Cuget Liber

Serena Williams s-a întors! Victorie alături de Ons Jabeur, în proba de  dublu de la Eastbourne
Serena Williams s-a întors! Victorie alături de Ons Jabeur, în proba de dublu de la Eastbourne

Sorana Cîrstea debutează în turneul de la Eastbourne. Câți bani poate  câștiga iubita lui Ion Ion Țiriac - Playtech Știri
Sorana Cîrstea debutează în turneul de la Eastbourne. Câți bani poate câștiga iubita lui Ion Ion Țiriac - Playtech Știri

ATP, comunicat despre acordarea punctelor în turneele pe iarbă din Anglia!  Ce s-a stabilit - Eurosport
ATP, comunicat despre acordarea punctelor în turneele pe iarbă din Anglia! Ce s-a stabilit - Eurosport

Brazilianca Beatriz Haddad Maia şi letona Jelena Ostapenko s-au calificat  în semifinale la Eastbourne (WTA) - Sportbull
Brazilianca Beatriz Haddad Maia şi letona Jelena Ostapenko s-au calificat în semifinale la Eastbourne (WTA) - Sportbull

Emma Răducanu nu va participa la turneul WTA de la Eastbourne

Niculescu, alături de Halep în turul 2 la Eastbourne. Deși învinsă, Cîrstea  merge și ea mai departe | Digi24
Niculescu, alături de Halep în turul 2 la Eastbourne. Deși învinsă, Cîrstea merge și ea mai departe | Digi24