Home

Melbourne a inlocui Volan de ce s a intrerupt meciul de tenis begu luni Egipt izolare

Meciul Irinei Begu, întrerupt de ploaie la Roland-Garros! De la ce scor se  va relua
Meciul Irinei Begu, întrerupt de ploaie la Roland-Garros! De la ce scor se va relua

Panică la Roland Garros în timpul meciului câștigat de Irina Begu. Românca  putea fi descalificată din cauza unui gest necontrolat - Playsport
Panică la Roland Garros în timpul meciului câștigat de Irina Begu. Românca putea fi descalificată din cauza unui gest necontrolat - Playsport

Tenis: Irina Begu s-a calificat în turul al doilea la Roland Garros |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu s-a calificat în turul al doilea la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meciul Irinei Begu de la Praga a fost oprit după primul set! Când se va  relua partida cu Leonie Kung
Meciul Irinei Begu de la Praga a fost oprit după primul set! Când se va relua partida cu Leonie Kung

Irina Begu, premiată pentru curaj. Ea câștigă cu Jasmine Paolini, continuă  în turul 2 la Roland Garros - Treizecizero
Irina Begu, premiată pentru curaj. Ea câștigă cu Jasmine Paolini, continuă în turul 2 la Roland Garros - Treizecizero

Irina Begu, invinsa de Serena Williams, cu 6-4, 6-1, in semifinalele  turneului WTA de la Roma - Stirileprotv.ro
Irina Begu, invinsa de Serena Williams, cu 6-4, 6-1, in semifinalele turneului WTA de la Roma - Stirileprotv.ro

LIVEBLOG | Irina Begu e în turul 3 la Roland Garros! Simona Halep,  eliminată în turul 2. Rezultatele zilei - Eurosport
LIVEBLOG | Irina Begu e în turul 3 la Roland Garros! Simona Halep, eliminată în turul 2. Rezultatele zilei - Eurosport

E un meci pe care vreau să îl uit cât mai repede.” Irina Begu dezvăluie că  nu mai vrea să își impună niciun obiectiv | Sport.ro
E un meci pe care vreau să îl uit cât mai repede.” Irina Begu dezvăluie că nu mai vrea să își impună niciun obiectiv | Sport.ro

WTA Tenerife: Irina Begu, calificare în sferturi după un meci maraton jucat  în două zile - HotNews.ro
WTA Tenerife: Irina Begu, calificare în sferturi după un meci maraton jucat în două zile - HotNews.ro

S-a lăsat cu scandal după ce a fost întrerupt meciul Irinei Begu, de la  Tenerife VIDEO
S-a lăsat cu scandal după ce a fost întrerupt meciul Irinei Begu, de la Tenerife VIDEO

Irina Begu a lovit un copil cu racheta de tenis, la Roland Garros. Ce  sancțiune a primit | Perfecte.ro
Irina Begu a lovit un copil cu racheta de tenis, la Roland Garros. Ce sancțiune a primit | Perfecte.ro

Meciul Irina Begu – Jasmine Paolini a fost întrerupt din cauza ploii la  Roland Garros - News Bucuresti
Meciul Irina Begu – Jasmine Paolini a fost întrerupt din cauza ploii la Roland Garros - News Bucuresti

Irina Begu şi-a cerut scuze după ce racheta sa a lovit un copil la Roland  Garros - Sport Alert
Irina Begu şi-a cerut scuze după ce racheta sa a lovit un copil la Roland Garros - Sport Alert

Roland Garros: Meciul Irinei Begu din primul tur, întrerupt de ploaie în  setul decisiv - HotNews.ro
Roland Garros: Meciul Irinei Begu din primul tur, întrerupt de ploaie în setul decisiv - HotNews.ro

Video | Irina Begu - Ajla Tomljanovic 6-2 6-3, în turul doi la WTA  Charleston
Video | Irina Begu - Ajla Tomljanovic 6-2 6-3, în turul doi la WTA Charleston

Ce pot să îi fac?". Begu, iritată de loviturile Serenei. Momentul când s-a  rupt meciul | Digi24
Ce pot să îi fac?". Begu, iritată de loviturile Serenei. Momentul când s-a rupt meciul | Digi24

Irina Begu s-a operat la nas. Transformare radicală pentru sportiva din  România - Antena Sport
Irina Begu s-a operat la nas. Transformare radicală pentru sportiva din România - Antena Sport

Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland  Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile
Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile

Begu, cu emoţii, încă un pas spre finală | adevarul.ro

Irina Begu a lovit un fan cu racheta la Roland Garros | DCNews

Tenis: Irina Begu s-a calificat în turul al doilea la Roland Garros după un  meci care s-a desfășurat în două zile
Tenis: Irina Begu s-a calificat în turul al doilea la Roland Garros după un meci care s-a desfășurat în două zile

Victorie superbă pentru Irina Begu la Charleston! E în optimi la turneul  american după un meci întrerupt timp de două ore - Playsport
Victorie superbă pentru Irina Begu la Charleston! E în optimi la turneul american după un meci întrerupt timp de două ore - Playsport

Irina Begu a fost eliminată de la Roland Garros. Înfrângere în trei seturi  pentru româncă - Stirileprotv.ro
Irina Begu a fost eliminată de la Roland Garros. Înfrângere în trei seturi pentru româncă - Stirileprotv.ro

Irina Begu s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la  Charleston
Irina Begu s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Charleston

Irina Begu, calificare dramatică în turul secund la Roland Garros!

Irina Begu e în turul II la Roland Garros! » Victorie la reluare, în două  zile și 3 seturi + Cu cine va juca în runda următoare
Irina Begu e în turul II la Roland Garros! » Victorie la reluare, în două zile și 3 seturi + Cu cine va juca în runda următoare