Home

specifica acolo portal clasamen volei polonia Existenţă Altoire cunoștință

CSM Târgoviște, înfruntare de „foc” în Divizia A1 la volei feminin. Duel cu  CSM Volei Alba Blaj, campioana en-titre a României
CSM Târgoviște, înfruntare de „foc” în Divizia A1 la volei feminin. Duel cu CSM Volei Alba Blaj, campioana en-titre a României

Începe Campionatul European de Volei! Cum arată grupele și ce șanse are  România: „ Este o nouă eră pentru voleiul românesc!”
Începe Campionatul European de Volei! Cum arată grupele și ce șanse are România: „ Este o nouă eră pentru voleiul românesc!”

Polonia - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

Campionatul Mondial de volei: Gianni Crețu, selecționerul român al  Sloveniei, șanse mari să ajungă în sferturi! | Sport.ro
Campionatul Mondial de volei: Gianni Crețu, selecționerul român al Sloveniei, șanse mari să ajungă în sferturi! | Sport.ro

Vezi rezultatele actualizate de la Campionatul European de volei feminin |  Jurnal Sportiv
Vezi rezultatele actualizate de la Campionatul European de volei feminin | Jurnal Sportiv

Campionatul European U18 (f): România a fost învinsă de Polonia în etapa a  doua – Doarvolei
Campionatul European U18 (f): România a fost învinsă de Polonia în etapa a doua – Doarvolei

Volei U19 – FOTE : Ziua 3

CM de volei (M): SUA si Polonia calificate in sferturile de finala |  Craiova | Ziare.com
CM de volei (M): SUA si Polonia calificate in sferturile de finala | Craiova | Ziare.com

Clasamente TAURON Liga Women 2022/2023 - Volei/Polonia

Metal Galați, învinsă în Polonia!

Victorie reușită cu Croația și calificarea la Euro 2023 e o formalitate

Naționala masculină a României a coborât pe locul 28 în clasamentul  european – Doarvolei
Naționala masculină a României a coborât pe locul 28 în clasamentul european – Doarvolei

Programul României la Campionatul European de volei feminin. Eșec și în  ultimul meci pentru fetele noastre şi adio optimi - Fanatik.ro
Programul României la Campionatul European de volei feminin. Eșec și în ultimul meci pentru fetele noastre şi adio optimi - Fanatik.ro

România, învinsă de Suedia la Europeanul de volei feminin | SportExclusiv

România - Turcia, debut la Campionatul European de volei feminin, live

Fata care încă iubește voleiul! Alexandra Trică a jucat alături de mama ei,  a refuzat oferte din străinătate, iar acum evoluează la echipa din  campionat formată 100% din românce
Fata care încă iubește voleiul! Alexandra Trică a jucat alături de mama ei, a refuzat oferte din străinătate, iar acum evoluează la echipa din campionat formată 100% din românce

Meciurile nationalei de volei din Preliminariile CE se văd la tv

Polonia a câștigat bonzul la Campionatul European de volei masculin |  SportExclusiv
Polonia a câștigat bonzul la Campionatul European de volei masculin | SportExclusiv

VIDEO De la 21.25, LIVE pe Dolce Sport 3. Finala Campionatului Mondial de  volei masculin, Brazilia - Polonia
VIDEO De la 21.25, LIVE pe Dolce Sport 3. Finala Campionatului Mondial de volei masculin, Brazilia - Polonia

Clasamente PlusLiga 2022/2023 - Volei/Polonia

Volei feminin: China, aproape de sferturile Campionatului Mondial, după 3-2  cu Olanda | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: China, aproape de sferturile Campionatului Mondial, după 3-2 cu Olanda | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polonia, a patra victorie la rând la Campionatul European de volei feminin  – SuceavaTimes
Polonia, a patra victorie la rând la Campionatul European de volei feminin – SuceavaTimes

Volei feminin: Dinamo a câştigat dramatic la Craiova, în Divizia A1 |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: Dinamo a câştigat dramatic la Craiova, în Divizia A1 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polonia a câștigat CM de volei masculin și și-a trecut în cont al doilea  titlu din istorie
Polonia a câștigat CM de volei masculin și și-a trecut în cont al doilea titlu din istorie