Home

Murdar alunecare Exemplu cine a castigat campionatul dinamo Soldat Purtațivă sărăcie

Dinamo Zagreb câștigă campionatul în Croația / 23 de titluri în 31 de ani /  Din 2006, echipa a pierdut o singură dată primul loc la finalul sezonului
Dinamo Zagreb câștigă campionatul în Croația / 23 de titluri în 31 de ani / Din 2006, echipa a pierdut o singură dată primul loc la finalul sezonului

Rapid – Dinamo. Derby - episodul 112 - Avancronică - LPF

Rapid a câştigat derby-ul cu Dinamo, în Campionatul Naţional - Stiri pe  surse - Cele mai noi stiri
Rapid a câştigat derby-ul cu Dinamo, în Campionatul Naţional - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Aventurile lui Dinamo în Liga Campionilor. Care va fi cel mai important  meci – Evenimentul Zilei
Aventurile lui Dinamo în Liga Campionilor. Care va fi cel mai important meci – Evenimentul Zilei

Dinamo, vedetă în presa din Spania: "Confirmă seriozitatea proiectului  pentru Liga Campionilor" - Fanatik.ro
Dinamo, vedetă în presa din Spania: "Confirmă seriozitatea proiectului pentru Liga Campionilor" - Fanatik.ro

CS Dinamo îşi face academie de fotbal. Roș-albii au câștigat deja primul  trofeu
CS Dinamo îşi face academie de fotbal. Roș-albii au câștigat deja primul trofeu

Pe el nu-l afecteaza problemele de la Dinamo! "A castigat doua milioane de  euro in ultimii ani!" Cine este cel mai bogat jucator din Stefan cel Mare |  Sport.ro
Pe el nu-l afecteaza problemele de la Dinamo! "A castigat doua milioane de euro in ultimii ani!" Cine este cel mai bogat jucator din Stefan cel Mare | Sport.ro

Mircea Lucescu câștigă cu Dinamo Kiev titlul în campionatul de fotbal al  Ucrainei/ Al nouălea titlu pentru antrenorul român, după alte opt câștigate  cu Șahtior Doneţk
Mircea Lucescu câștigă cu Dinamo Kiev titlul în campionatul de fotbal al Ucrainei/ Al nouălea titlu pentru antrenorul român, după alte opt câștigate cu Șahtior Doneţk

Doar 17 jucători au câştigat campionatul în România atât cu Steaua, cât şi  cu Dinamo!
Doar 17 jucători au câştigat campionatul în România atât cu Steaua, cât şi cu Dinamo!

Dinamo a câştigat ultimul meci din acest campionat, dar Cornel Ţălnar a  fost demis la finalul întâlnirii
Dinamo a câştigat ultimul meci din acest campionat, dar Cornel Ţălnar a fost demis la finalul întâlnirii

Dinamo, de la speranțe la coșmar. Anul decăderii unui simbol al fotbalului  românesc - Eurosport
Dinamo, de la speranțe la coșmar. Anul decăderii unui simbol al fotbalului românesc - Eurosport

Dinamo a luat ultimul titlu într-o altă lume! 4 lucruri care nu se  întâmplaseră încă în 2007: Messi și Ronaldo n-aveau niciun Balon de Aur
Dinamo a luat ultimul titlu într-o altă lume! 4 lucruri care nu se întâmplaseră încă în 2007: Messi și Ronaldo n-aveau niciun Balon de Aur

Handbal (m): Dinamo București s-a înțeles cu un jucător important de la  Campionatul Mondial - HotNews.ro
Handbal (m): Dinamo București s-a înțeles cu un jucător important de la Campionatul Mondial - HotNews.ro

FC Braşov – Dinamo, cine pierde îşi ia adio de la playoff | Buna ziua Brasov

Istoria clubului sportiv Dinamo

Dinamo a retrogradat în Liga 2 pentru prima oară în 74 de ani! DEZASTRU în  alb şi roşu. "Câinii" s-au făcut de râs la barajul cu Universitatea Cluj! -  Antena Sport
Dinamo a retrogradat în Liga 2 pentru prima oară în 74 de ani! DEZASTRU în alb şi roşu. "Câinii" s-au făcut de râs la barajul cu Universitatea Cluj! - Antena Sport

Fotbal: Dinamo Bucureşti a câştigat ultimul meci amical dinaintea debutului  campionatului | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Dinamo Bucureşti a câştigat ultimul meci amical dinaintea debutului campionatului | AGERPRES • Actualizează lumea.

Accept bani si de la CFR, numai sa nu castige Dinamo campionatul!" |  Sport.ro
Accept bani si de la CFR, numai sa nu castige Dinamo campionatul!" | Sport.ro

Dinamo a pierdut şi amicalul cu Unirea Constanţa! ”Câinii” se află la a  treia înfrângere consecutivă
Dinamo a pierdut şi amicalul cu Unirea Constanţa! ”Câinii” se află la a treia înfrângere consecutivă

FC Dinamo București - Wikipedia

Adi Mihalcea, tot mai aproape să plece de la Dinamo! Spaniolii au stabilit  ce antrenor aduc: Jose Maqueda
Adi Mihalcea, tot mai aproape să plece de la Dinamo! Spaniolii au stabilit ce antrenor aduc: Jose Maqueda

Dinamo a câștigat campionatul ultima dată când a părăsit Cupa în "optimi".  Cine i-a eliminat pe "câini" în 2006
Dinamo a câștigat campionatul ultima dată când a părăsit Cupa în "optimi". Cine i-a eliminat pe "câini" în 2006

Povestea celui mai frumos meci din istoria campionatului României. Cum a  învins FC Argeş pe Dinamo la Bucureşti acum 40 de ani | adevarul.ro
Povestea celui mai frumos meci din istoria campionatului României. Cum a învins FC Argeş pe Dinamo la Bucureşti acum 40 de ani | adevarul.ro

Dinamovist în echipa ideală a etapei secunde din play-out - Dinamo1948

Dinamo, ce lovitură! A câștigat Liga Campionilor și va semna pe doi ani.  Câți bani vor
Dinamo, ce lovitură! A câștigat Liga Campionilor și va semna pe doi ani. Câți bani vor